Fiat Nuovo Doblo Combi від 417000 UAH Ціну вказано станом на 01 квітння 2020 р.
Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Кузов

  Кузов Nuovo Doblo Combi розроблено з урахуванням високих стандартів безпеки, що забезпечує мінімальну трансформацію салону в разі аварії. Це досягнуто за допомогою використання надміцної сталі, застосування найновіших технологій та наявності зон прогнозної деформації, які поглинають удар та обмежують його вплив на салон.

  Подушки безпеки

  Заходів безпеки ніколи не буває забагато. І саме тому для забезпечення найбільшого захисту Вас та Вашої родини під час руху, Новий Добло Комбі оснащений окремими подушками безпеки для водія та пасажира, а також бічними подушками безпеки. Вони контролюються електронним блоком керування, та ступінь впливу загрози оцінюється за допомогою датчиків, каліброваних у заводських лабораторіях за результатами серій краш-тестів. Подушка безпеки пасажира може бути вимкнена для встановлення на передньому сидінні дитячого крісла, розташованого спиною до напрямку руху (в цьому випадку натяжники ременів безпеки залишаться активними). Бічні подушки безпеки призначені для захисту водія та переднього пасажира при бічному ударі автомобіля. Подушки захищають не тільки голову та грудну клітину, але й тіло, що забезпечує оптимальну безпеку в разі бічного удару. Подушки розташовані у спинці передніх сидінь – місці, яке забезпечує надійний захист пасажирів, незалежно від висоти та положення сидінь. Датчики, які контролюють активацію бічних подушок безпеки, розташовані в центральних стійках. Таким чином, в системі забезпечення безпеки Нового Добло Комбі застосовується комплексний підхід, який забезпечує логічний, прогресивний та найкращий захист водія та пасажирів.

  Підголівник

  Сидіння Нового Doblo Combi оснащені пристроєм, який при зіткненні наближує підголівники до ший водія та пасажира, що зменшує так званий «хлистовий ефект».