Покупка автомобіля в кредит

До Вашої уваги пропонуються спеціальні пропозиції з кредитування:


кредитування

Спеціальні умови кредитування фізичних осіб на покупку автомобілів марки FIAT.кредитування

Спеціальні умови кредитування фізичних осіб на покупку автомобілів марки FIAT.кредитування

Спеціальні умови кредитування фізичних осіб на покупку автомобілів марки FIAT.кредитування

Спеціальні умови кредитування фізичних осіб на покупку автомобілів марки FIAT.Всі ми різні. В кожного з нас свої цілі, прагнення, свої задачі та життєві цінності.Свій характер. Хтось може місяцями збирати гроші на річ, яка йому сподобалася, а хтось готовий віддати всі гроші за красиву дрібничку.

Для декого з нас автомобіль - засіб пересування, для інших - жадана мрія, для третіх - бізнес-партнер. Дехто купує машини, які коштують величезних грошей, а іншім просто потрібен надійний економний помічник.

Серед модельного ряду автоконцерну ФІАТ, який офіційно представлено в Україні компанією «Італавто», ви зможете знайти автомобілі на будь-який смак. Це й легендарні ALFA ROMEO, й приголомшливо елегантні LANCIA, й надійні та невибагливі FIAT.

До уваги тих з вас, хто вирішив не відкладати купівлю автомобіля «до кращих часів», автосалон «Італавто Центр» на вул. Академіка Туполєва, 19 пропонує скористатися однією з кредитних програм, які представлено найбільшими українськими банками. 

На сьогоднішній день для оформлення кредиту на автомобіль вам знадобляться такі документи:

  • цивільний паспорт зайомника та копія паспорту дружини/чоловіка (всіх сторінок з інформацією);
  • довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру зайомника;
  • для приватного підприємця свідоцтво про державну реєстрацію та довідка про взяття на облік у податковому органі (форма 4-ОПП);
  • довідка про доходи з основного місця роботи зайомника та дружини/чоловіка за останні 6 місяців (для приватних підприємців декларації про доходи з поміткою органу податкової служби).

Спеціалісти нашого автосалону допоможуть підібрати для вас найбільш відповідну кредитну програму, спрямувати документи для розгляду до обраного вами банку, що мінімізує витрати часу для рішення питань про надання кредиту.

Після прийняття банком позитивного рішення та отримання автосалоном гарантійного листа ви вносите на розрахунковий рахунок ТОВ «Італавто Центр» м. Київ свій авансовий внесок й автомобіль реєструють в органах МРЕВ ДАІ.

Автомобіль ви отримаєте одразу після підписання вами кредитного договору з банком та отримання автосалоном 100% вартості автомобіля. 

У нашому автосалоні ви зможете придбати автомобіль у кредит.

У нас немає прив'язки до певного банку й тому Ви можете обрати будь-який банк, з яким Вам зручно працювати.Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися!
Наші менеджери з радістю допоможуть Вам!

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Туполєва 19

ТOВ «Італавто Центр»

 


 

Розклад роботи салону:

 

понеділок –
п'ятниця
з 09.00 до 19.00
субота з 10.00 до 17.00
неділя з 11.00 до 16.00

 


 

Телефонуйте нам:

 


 

САЛОН  +38 044 490 54 04,
 +38 044 490 54 05.

 


 

СТО  +38 044 490 54 03,
 +38 044 490 54 08.

 


 

АСИСТАНС  +38 044 481 00 80.