Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  Екстер’єр

  Lancia Ypsilon точно не залишиться непоміченою. Рухаючись вулицями, вона змушує голови перехожих повертатися їй навздогін.

  Отже, Ypsilon – це символ нового імиджу Lancia, символ неординарної краси, особливого шарму, яскрава наступниця знаменитого роду, в якому були ралійні чемпіони.

  Вона від народження наділена схильністю до швидкого пересування, однаково добре буде виглядати й у тісному міському потоці, та біля фешенебельного клуба. Характер Ypsilon заперечує сірість буденності. Її головна турбота забезпечити свою власницю комфортом та піднесеним настроєм. Знайомтесь – це Lancia Ypsilon, найсучасніший італійський компакт.

  Ypsilon гарантує також постійність первинно закладеної концепції «компактності ззовні та просторості салону», дає уявлення про багатогранність моделі, оригінальність стиля, чуттєвість дизайну, елегантність ліній та деталей, серед яких треба відзначити оригінально виконані решітку радіатора, хромовані молдінги та дверні ручки.

  У дизайні використані престижні матеріали та прискіпливо розроблені деталі, які в сукупності справляють сильний емоційний вплив. Lancia Ypsilon зачаровує завдяки найбагатшій кольоровій палітрі та трьом представленим версіям: Oro, Platino та SPORT MOMO DESIGN.

  Не стане перебільшенням твердження, що кожен може знайти Ypsilon, яка найкраще відповідає саме його уподобанням. Зробіть свій вибір, врахувавши, що найменша LANCIA може вдягнутися в більш ніж 700 версій, заснованих на виборі 15 варіантів пофарбування кузова однотонними фарбами, серед яких присутні пастельні, металізовані, перламутрові фарби типу слюда, 9 нових двоколірних комбінацій
  BI-COLORE, 8 варіантів оздоблень салону, зокрема ткане оздоблення Airtex, розроблене на основі високих технологій, замшеве оздоблення ALCANTARA, а також топ-версія MOMO SPORT DESIGN, яка пропонує сидіння з графікою Ypsilon, нанесеною на ткану оббивку сидінь Airtex або на комбіновану оббивку: шкіру та Alcantara® Starlite, зшиту за індивідуальним замовленням Momo Design.

  Незалежно від обраного рівня оснащення та Ваших вимог, Lancia Ypsilon завжди приваблива та оригінальна, з притаманним їй італійським стилем, відомим в усьому світі.

  Панорамний дах

  «Вікно у небо»

  У новій версії Lancia Ypsilon передбачена така опція як скляний дах. Це справжнє вікно у небо, виготовлене з загартованого скла, яке покриває 70% поверхні даху. вікно складається з двох панелей, де передня є зсувною, а задня – фіксована.

  Багажник

  Багажне відділення

  Особливу увагу творці приділили використанню простору.

  Нова модель Lancia Ypsilon має більш місткою, ніж попередня модель, багажний відсік (245 л) є одним з лідерів у своєму класі за цими показниками.

  Оптика

  Світлодіодні задні ліхтарі та би-ксенонова головна оптика

  Задні світлодіодні ліхтарі збільшують інтенсивність променевого пучка світла, забезпечивши більше безпеки на шляху та втіливши таким чином інноваційні технології.

  Додатково можна замовити би-ксенонові передні фари, які гарантують більшу область освітлення, та мають при цьому більш широке та глибоке розсіювання світлового променя. Би-ксенонові передні фари освітлюють в три рази сильніше та служать довше, а також використовують менше енергії, ніж традиційні галогенові фари.

  Інтер’єр

  Сидіння
  Комфортні сидіння поєднують високу якість матеріалів оздоблення та новий цікавий дизайн. На вибір пропонується 6 варіантів видів оздоблення сидінь від класичної тканої оббивки чорного кольору до екстравагантної комбінації червоно-чорного кольору, а також розкішних шкіряних крісел.