Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  1.2л. Fire Evo II 69 к.с.

  1.2 літровий Fire Evo II з 69 к. с. та 102 Нм крутного моменту

  Остання версія відомого двигуна, який має чудові характеристики та дає відчуття задоволення від водіння у міських умовах. Цей двигун використовує систему керування роботою впускних клапанів, забезпечивши безпосереднє динамічне керування надходженням повітря та згоранням суміші шляхом найбільш оптимального відкриття клапанів, яке здійснюється для кожного циліндра індивідуально. Поставляється лише з механічною коробкою передач.
  Продуктивність: від 0 до 100 км/г за 14,5 с.
  Максимальна швидкість: 163 км/г.
  Витрати пального (л/100км): 6,4 - у міському циклі, 4,1 - в заміському, 4,9 - у змішаному.
  Викиди СО2: 115 г/км.
  Екологічний стандарт - Euro 5.

  0.9л. 8v TwinAir 85к.с.

  Новий двигун TwinAir потужністю 85 кінських сил – маленький, легкий, гнучкий, з відмінною продуктивністю та низькими витратами пального – справжній діамант. Наявність турбіни значно збільшує крутний момент двигуна на низьких обертах, що дарує значно більше задоволення від водіння у порівнянні зі звичайними атмосферними двигунами. Цю таємницю знає лише TwinAir, визнаний «Міжнародним двигуном року-2011».

  Об’єм двигуна: 875 см3
  Максимальна швидкість: 173 км/г
  Прискорення 0-100км/г: 11,0 секунд
  Максимальний крутний момент: 145Нм за 1900 об/хв


  Економність

  Новий двигун TwinAir, завдяки електронної системі керування подачею горючої суміші до циліндрів, забезпечує чудову продуктивність та низькі витрати пального.

  У порівнянні з чотирициліндровим двигуном 1.4 такої ж потужності, TwinAir використовує на 30% пального менше. Крім того, натисканням кнопки ECO ви зможете зменшити крутний момент до 100Нм за 1750 обертів за хвилину, що гарантує ще більше зменшення використання пального та викидів. Й це ще не все.

  Система Start&Stop, яка стандартно встановлюється з двигуном TwinAir, автоматично вимикає мотор на короткочасних зупинках, що дозволяє ще більше знизити викиди CO2 та витрати пального.

  Витрати пального (л/100 км):

  • міський цикл: 4,9-4,6
  • заміський цикл: 3,7-3,6
  • змішаний цикл: 4,1-4,0
  • викиди CO2 (г/км): 95-92


  Технологічність

  Подвійна перлина технології – два циліндри в моторі.

  Засновник нової родини двоциліндрових двигунів був розроблений FPT (Fiat Powertrain Technologies). Особливість цього силового агрегату з турбонаддуванням потужністю в 85 кінських сил - високі показники продуктивності та економії пального, а також виключно низький рівень викидів CO2.

  Насправді революційний двигун, який поєднує в собі провідні технології, розроблені інженерами Fiat. Система електрогідравлічного керування клапанами гарантує роботу впускних клапанів двигуна без використання дросельної заслінки, й, відповідно, забезпечує більш ефективний контроль згорання у порівнянні зі звичайним двигуном еквівалентного розміру.

  Мотор TwinAir, який було заслужено визнано кращим двигуном у Європі у 2011 році, дає чимало переваг Вашому автомобілю:

  • + 10% потужності
  • + 15% крутного моменту на низьких обертах
  • - 10% використання пального
  • скорочення викидів
  • більший відгук двигуна.


  Звук мотора

  Цей неповторний звук нагадує про перші легендарні «п’ятисоті». Він заворожує, привертає до себе увагу, змушує знову та знову запускати мотор.

  Ви полюбите цей автомобіль з першого погляду, з першого звуку його двигуна.

  1.3л. 16v MultiJet II 95к.с.

  Високоефективний та найпотужніший у своєму сегменті дизельний двигун з системою Multijet другого покоління та новими інжекторами здатен зробити ваш автомобіль динамічним та по-справжньому спортивним.

  У порівнянні з моторами цього сегмента, 1.3 Multijet 16v 95CV має найкращі показники економії пального та екологічності: викиди CO2 знизилися з 110 г/км до 104 г/км, витрати пального зменшилися на 8%.

  Силовий агрегат комплектується фільтром твердих часток DPF, який скорочує викиди твердих часток та підвищує ефективність мотора, а також системою Start&Stop, яка потрібна для скорочення викидів CO2та витрат пального.

  Автомобіль з двигуном 1.3 Multijet 16v 95CV комплектується гальмівною системою з двома незалежними контурами, передніми гальмівними дисками 257 мм, які вентилюються та задніми барабанними гальмами 180мм.

  • Об’єм - 1248 см3
  • Максимальна швидкість - 180 км/г
  • Прискорення 0-100 (км/г) - 10,7 секунд
  • Максимальний крутний момент - 200Нм за 1500 об/хв
  • Витрати пального - законодавство ЄС (л/100 км):
   • міський цикл: 5,3
   • заміський цикл: 3,3
   • у змішаному циклі: 3,9
  • викиди вихлопних газів CO2(г/км): 104.