Характеристики Комплектації та ціни Фото і відео

  ESC+ASR+Hill Holder

  Електронна система контролю стійкості (ESC) з ASR та Hill Holder входить до стандартної комплектації, це допоміжна активна система безпеки автомобіля. Вона забезпечує водію кращій контроль над поведінкою автомобіля, слідкуючи за тем, щоб він переміщався в том напрямку, куди вказує поворот керма.

  Система ESC, регулює потужність двигуна та розподіляє гальмівне зусилля безпосередньо на кожне з чотирьох коліс, таким чином робить автомобіль стійкішим. Система дозволяє краще входити у повороти, утримувати траєкторію автомобіля, а також в разі несподіваного повороту кермом при об’їзді перепони, запобігає заносу автомобіля. В тандемі з системою ESC працюють системи ASR та Hill Holder.

  Система ASR – антипробуксовочна система, яка призначена для запобігання пробуксовуванню тяглових коліс, незалежно від ступеню натискання педалі газу та дорожнього покриття.

  Система Hill Holder – допоміжна система, яка полегшує «зрушення» з місця на підйомі. Система зупиняє відкочування автомобіля назад, поки водій переносить ногу з гальма на акселератор, а також знижує знос шин.

  ABS+EBD

  Передбачена для всіх версій, система ABS з EBD (системою електронного розподілення гальмівних зусиль) забезпечує ідеальний контроль над автомобілем Lancia Ypsilon під час екстреного гальмування. Вона значно збільшує зчеплення коліс з поверхнею дороги та регулює гальмівні зусилля таким чином, щоб запобігти блокуванню коліс. Крім того, інтеграція з системою EBD дозволяє оптимальним чином розподілити гальмівні зусилля між 4-ма колесами та підвищити ефективність гальмування в аварійних ситуаціях, що дозволяє автомобілю більш чітко дотримуватися траєкторії повороту.

  Кермове керування

  Електричний підсилювач керма Dualdrive™ передбачає два режими роботи, які забезпечують чудову керованість автомобіля.

  Режим Normal - збільшує зусилля на кермо для максимальної безпеки та точності керування на високих швидкостях.

  Режим City, який забезпечує підвищену маневреність та мінімальне зусилля при виконанні паркувальних маневрів - можна увімкнути кнопкою на приладовій панелі. Крім того, автомобіль Lancia Ypsilon характеризується одним з найменших діаметрів розвороту в своєї категорії – 9.4 метра. Ще одне підтвердження того, що цей автомобіль зручно використовувати у міських умовах.

  Заправка

  Заправка – це просто!

  Ніколи ще в Вашому житті не була заправка такою легкою та безпечною справою. Обладнавши інноваційними технологіями нову Lancia Ypsilon, інженери застосували замість традиційної кришки баку, спеціальний пристрій, який не потребує додаткової уваги під час заправки, зменшивши ризик витікання пального та зробивши заправку автомобіля простою справою.

  Magic Parking

  Система “Magic Parking”, здатна автоматично припаркувати Ypsilon на відтинку довжиною лише 4,6 метри – водію треба лише натискати на педаль гальма/газу, все інше автоматика зробить сама.