Акція на Fiat Freemont!

Акція на Fiat Freemont!

   

14.05.2015

Компанія «Італавто» оголошує про чергове зниження цін - з сьогоднішнього дня вартість Fiat Freemont з бензиновим силовим агрегатом знижена на 27 000 гривень!

 

Fiat Freemont - сімейний універсал підвищеної прохідності, який є на сьогоднішній день одним з найбільш продаваних семимісних автомобілів в Європі. Відмінними рисами моделі є високий рівень безпеки, відмінна базова комплектація і великий обсяг внутрішнього простору.

Бензинова версія Fiat Freemont оснащується силовим агрегатом об'ємом 2,4 л потужністю 170 к.с. зі змішаним витратою палива 9,9 л / 100 км Можливість установки фахівцями СТО «Італавто» на цей двигун ГБО (зі збереженням гарантії на автомобіль) дозволить мінімізувати витрати на пальне.

Кваліфіковані фахівці автосалону «Італавто» допоможуть ближче познайомитися з автомобілем, діючими фінансовими програмами та дадуть відповіді на ваші питання.

 

Чекаємо на вас в нашому автосалоні!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino