Акція на Fiat Freemont!

Акція на Fiat Freemont!

   

14.05.2015

Компанія «Італавто» оголошує про чергове зниження цін - з сьогоднішнього дня вартість Fiat Freemont з бензиновим силовим агрегатом знижена на 27 000 гривень!

 

Fiat Freemont - сімейний універсал підвищеної прохідності, який є на сьогоднішній день одним з найбільш продаваних семимісних автомобілів в Європі. Відмінними рисами моделі є високий рівень безпеки, відмінна базова комплектація і великий обсяг внутрішнього простору.

Бензинова версія Fiat Freemont оснащується силовим агрегатом об'ємом 2,4 л потужністю 170 к.с. зі змішаним витратою палива 9,9 л / 100 км Можливість установки фахівцями СТО «Італавто» на цей двигун ГБО (зі збереженням гарантії на автомобіль) дозволить мінімізувати витрати на пальне.

Кваліфіковані фахівці автосалону «Італавто» допоможуть ближче познайомитися з автомобілем, діючими фінансовими програмами та дадуть відповіді на ваші питання.

 

Чекаємо на вас в нашому автосалоні!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.