Акція на Fiat Freemont!

Акція на Fiat Freemont!

   

14.05.2015

Компанія «Італавто» оголошує про чергове зниження цін - з сьогоднішнього дня вартість Fiat Freemont з бензиновим силовим агрегатом знижена на 27 000 гривень!

 

Fiat Freemont - сімейний універсал підвищеної прохідності, який є на сьогоднішній день одним з найбільш продаваних семимісних автомобілів в Європі. Відмінними рисами моделі є високий рівень безпеки, відмінна базова комплектація і великий обсяг внутрішнього простору.

Бензинова версія Fiat Freemont оснащується силовим агрегатом об'ємом 2,4 л потужністю 170 к.с. зі змішаним витратою палива 9,9 л / 100 км Можливість установки фахівцями СТО «Італавто» на цей двигун ГБО (зі збереженням гарантії на автомобіль) дозволить мінімізувати витрати на пальне.

Кваліфіковані фахівці автосалону «Італавто» допоможуть ближче познайомитися з автомобілем, діючими фінансовими програмами та дадуть відповіді на ваші питання.

 

Чекаємо на вас в нашому автосалоні!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.