Alfa Romeo 4C продовжує завойовувати нагороди!

   

17.12.2013

Випередивши таких сильних конкурентів, як Aston Martin V8 Vantage та Jaguar F Type, італійський суперкар став володарем нагороди Auto Trophy 2013

 

Нагорода присуджується за результатами голосування читачів спеціалізованого автомобільного німецького журналу «Auto Zeitung». Alfa Romeo 4C здобула впевнену перемогу в категорії «Спортивний автомобіль іноземного виробництва».

 

Читачі німецького журналу високо оцінили такі якості номінанта з сонячної Італії, як відмінну керованість та аеродинаміку, стильний дизайн і високу якість, ідеальне поєднання форми та змісту.

 

Розроблене інженерами Alfa Romeo і Maserati двомісне задньопривідне купе являє собою квінтесенцію сучасного спортивного автомобіля. І не випадково 4С вже удостоєна таких престижних міжнародних нагород, як Design Award 2013 від журналу «AutoBild» (Австрія), «Кращий спортивний автомобіль» від журналу «El Economista» (Іспанія) і приз «Найбільш захоплюючий автомобіль 2013» від журналу «What Car? »(Великобританія).

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino