Alfa Romeo 4C - якість і стиль без компромісів

   

27.06.2013

Новий суперкар Alfa Romeo виробляється на заводі преміум-бренду Maserati, який додасть 4C краплю своєї історії, свої технології і всесвітньо відому репутацію

 

Виробництво спортивного двомісного купе Alfa Romeo 4С – кращого спортивного автомобіля 2013 року - подібно огранюванню діаманта - на заводі Maserati в італійському місті Модена використовуються новітні технології поряд з ручною роботою.

 

Maserati - один з підрозділів концерну Fiat - славиться виробництвом ексклюзивних автомобілів спортивного та бізнес-класу. Тільки за останні десятиліття з ліній заводу в Модені зійшли такі «перлини» техніки та стилю, як Maserati Quattroporte, GranTurismo і GranCabrio. Першим автомобілем іншої марки, який виїхав з воріт заводу Maserati, був унікальний Alfa Romeo 8C, дуже схожий на автомобілі з тризубом на решітці радіатора по своїм амбіціям і харизмі.

 

Alfa Romeo 4C - гідний продовжувач легендарних традицій марки. Італійський стиль, інноваційні технології та видатні динамічні характеристики об'єднані в новому суперкарі Alfa Romeo, безкомпромісному спортивному автомобілі. Саме тому його виробництво також було налагоджено на заводі Maserati, де гарантується найвища якість і увага до деталей рівня ручної роботи.

 

Наприклад, найкоротша виробнича операція в процесі складання автомобіля становить 20 хвилин (для порівняння для автомобільних заводів масового виробництва цей показник дорівнює 50 секунд). Суперкар 4C має більше 400 точок вимірювання контролю якості кузова. Кожен автомобіль проходить дорожні випробування протяжністю 40 км.

 

При створенні такого автомобіля, як Alfa Romeo 4C, вирішальну роль починає грати людський фактор: талант, технічні навички та майстерність. Середній вік персоналу заводу Maserati - близько 29 років, 60% з них має спеціальну освіту або вчений ступінь і досвід роботи більше 5 років. Це справжня еліта універсальних фахівців автомобільної промисловості.

 

Щорічне виробництво Alfa Romeo 4C обмежено 3500 автомобілями, 1000 з яких призначена для Європи, решта - для США. Лімітований випуск пов'язаний з найвищою технологічністю рішень та матеріалів, які застосовуються при виготовленні 4C. Це ще одна з причин розміщення виробництва на підприємстві Maserati. У цьому сенсі суперкар 4C є символом високого рівня якості та технологічної досконалості - головних цінностей Alfa Romeo!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!