Alfa Romeo Giulia: пристрасть, втілена в металі!

   

26.06.2015

24 липня, в день 105-річчя Alfa Romeo, в передмісті Мілана Арезе відбулася світова прем'єра Giulia - флагманської моделі легендарного італійського бренду

 

Giulia - втілення нової концепції Alfa Romeo: «meccanica delle emozioni» - дійсно об'єднала в собі більш ніж віковий досвід створення автомобілів, сучасні технології та неповторний італійський стиль. Не випадково прикрасою моделі є оновлений знак Alfa Romeo, що зберіг свої легендарні неповторні риси, розташований на знаменитій трикутній решітці радіатора.

 

Alfa Romeo Giulia буде мати як заднеприводную, так і повнопривідну версії та інноваційні силові агрегати. Топова версія Quadrifoglio буде оснащуватися шестициліндровим турбованим бензиновим двигуном від Ferrari потужністю 510 к.с., що забезпечує прискорення до «сотні» за 3,9 с

 

У моделі втілені унікальні ексклюзивні технологічні рішення, широко застосовані надлегкі компоненти: вуглецеве волокно, алюміній і алюмінієві композитні матеріали. Giulia має ідеальну развесовку 50/50 по осях і мінімальний коефіцієнт лобового опору, а також систему Active Aero Splitter для кращого зчеплення з поверхнею на високих швидкостях.

 

Все це, а також сучасні електронні системи управління, деякі з яких застосовані вперше, дозволяє Giulia мати чудову динаміку та відмінну керованість при максимальному комфорті та безпеці. А це завжди було відмінною рисою легендарних італійських автомобілів Alfa Romeo!

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»