Alfa Romeo Giulietta Riders

   

10.04.2014

В Італії презентували нову Giulietta Riders – симбіоз співробітництва профі з авмомобільного концерну FIAT і відомого журналу для любителів мотоциклів «Riders»

Обличчям рекламної компанії автомобіля став чотириразовий чемпіон світу з мотоперегонів іспанець Хорхе Лоренцо, представник команди Yamaha factory Racing. Саме Лоренцо, один з найвідоміших і успішних мотогонщиків сучасності, найкращим чином виражає стиль, унікальний дух і спортивну історію легендарної італійської марки. І саме він задає питання: «Хто сказав, що справжні емоції доступні тільки на двох колесах?»

Giulietta Riders в базовій комплектації оснащується навігаційною системою Uconnect Nav, передніми і задніми паркувальними датчиками, адаптивними бі-ксеноновими фарами, омивачем фар, протитуманними фарами талегкосплавними дисками 16". Автомобіль також має сенсорний екран 6.5", вбудований в приладову панель, інтерфейс Bluethooth, роз'єм AUX-IN і USB-порт, систему супутникової навігації з можливістю відображення 3D карт. Силові агрегати – турбобензиновим 1,4 потужністю 120 к.с., дизельний 1.6 Multijet II потужністю 105 к.с. і метановий 1,4 потужністю 120 к.с.

З 2007 року Alfa Romeo є генеральним спонсором чемпіонату світу SBK Superbike, а автомобілі марки – офіційними автомобілями безпеки. 

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію