Alfa Romeo і Хав'єр Дзанетті збирають друзів!

   

29.04.2015

Андрій Шевченко, Роберто Баджо, Іван Заморано і багато інших відомих футболістів зіграють у благодійному матчі «Дзанетті та друзі»

 

Видатні перемоги та пристрасть до спорту - те, що об'єднує відомого футболіста Хав'єра Дзанетті і бренд Alfa Romeo. 4 травня вони будуть «грати» за одну команду під час благодійного матчу «Дзанетті і друзі». Матч відбудеться в Мілані на стадіоні «Сан-Сіро» і буде присвячений відкриттю Expo Milano 2015 - найбільшої міжнародної виставки, глобальним партнером якої є компанія Fiat Chrysler Automobiles.

 

На поле вийдуть одні з кращих футболістів, які виступали за найвідоміші міланські клуби - «Мілан» та «Інтер». Глядачі зможуть знову побачити в грі Роберто Баджо та Андрія Шевченка, Ернана Креспо та Івана Заморано, Івана Кордоба і Карлоса Пуйоля, Естебана Камбьяссо, Деметріо Альбертіні та інших.

 

Червоні футболки однієї з команд буде прикрашати логотип Alfa Romeo, білі футболки іншої - логотип компанії Pirelli.

 

Важливо, що організатором благодійного матчу виступила некомерційна організація Fondazione PUPI, а вся виручка від проданих квитків буде спрямована на допомогу дітям.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino