Alfa Romeo підтримає футбол

Alfa Romeo підтримає футбол

   

03.04.2013

Легендарна італійська марка спортивних автомобілів стане головним спонсором німецької футбольної команди «Айнтрахт»

 

«Нас об'єднує пристрасть до спорту, великі традиції та віра в наші сили», - прокоментував підписання договору про спонсорство франкфуртських футболістів Мартін Рада, генеральний директор Fiat.

 

«Ми дуже задоволені майбутньою співпрацею і раді, що на наших футболках красуватиметься логотип Alfa Romeo», - сказав Геріберт Брющаген, виконавчий директор «Айнтрахта».

 

За умовами контракту, протягом трьох років Alfa Romeo буде виступати офіційним титульним спонсором клубу. Італійський автовиробник щорічно буде виділяти 6 млн євро на підтримку клубу, який зараз входить до четвірки кращих команд Німеччини, грає в Бундеслізі та знаходиться в кроці від кваліфікації до Ліги Чемпіонів.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!