Alfa Romeo Tonale: історія починається!

   

12.04.2019

Компанія Alfa Romeo презентувала перший гібридний автомобіль марки - компактний спортивний міський кросовер!

 

Новинку продемонстрували на 58-й Міжнародній виставці Salone del Mobile, що проходить в Мілані. Tonale - компактний спортивний міський кросовер і традиційно для Alfa Romeo кожна деталь в ньому спроектована для зручності та комфорту водія.

 

Автомобіль створений з високоякісних матеріалів, має відмінну ергономіку і, перш за все, чудову керованість на високих швидкостях.

 

Зовнішність моделі спрямована у майбутнє. Його компактні розміри вмістили унікальність конструкції та весь досвід автомобільного мистецтва Alfa Romeo. Дизайн автомобіля відсилає нас до 60-х років минулого століття. Стиль його інтер'єру - це баланс гармонії та пристрасті, і ці сильні емоції лише посилюються контрастом холодного алюмінію та теплою м'якої шкіри.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!