Alfa Romeo Tonale: історія починається!

   

12.04.2019

Компанія Alfa Romeo презентувала перший гібридний автомобіль марки - компактний спортивний міський кросовер!

 

Новинку продемонстрували на 58-й Міжнародній виставці Salone del Mobile, що проходить в Мілані. Tonale - компактний спортивний міський кросовер і традиційно для Alfa Romeo кожна деталь в ньому спроектована для зручності та комфорту водія.

 

Автомобіль створений з високоякісних матеріалів, має відмінну ергономіку і, перш за все, чудову керованість на високих швидкостях.

 

Зовнішність моделі спрямована у майбутнє. Його компактні розміри вмістили унікальність конструкції та весь досвід автомобільного мистецтва Alfa Romeo. Дизайн автомобіля відсилає нас до 60-х років минулого століття. Стиль його інтер'єру - це баланс гармонії та пристрасті, і ці сильні емоції лише посилюються контрастом холодного алюмінію та теплою м'якої шкіри.

П'ятсот тисяч «п'ятисотих» П'ятсот тисяч «п'ятисотих»

04.06.2019 Півмільйонний Fiat 500X зійшов з конвеєра заводу Melfi в південній Італії

Тисяча миль легендарної гонки Тисяча миль легендарної гонки

31.05.2019 Завершилася 37-я історична Mille Miglia, яка в черговий раз продемонструвала глибокий зв'язок «Гонки червоною стріли» та бренду Alfa Romeo

Зниження цін у салоні «Італавто»! Зниження цін у салоні «Італавто»!

28.05.2019 Компанія «Італавто» повідомляє потенційним клієнтам про нові знижки на автомобілі.

Fiat 500: нові версії Star та Rockstar Fiat 500: нові версії Star та Rockstar

27.05.2019 Нові Cinquecento стають ще елегантніше, більш стильними та технологічними - те, що потрібно молодим і вимогливим клієнтам.

Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході

21.05.2019 Відразу два автомобіля - Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio та Abarth 595 Competizione - стали переможцями конкурсу «Катарський автомобіль року 2019»