Англійський тріумф

Англійський тріумф

   

17.07.2014

Відразу дві моделі Fiat Professional - Nuovo Doblo і Fiorino - були визнані найкращими у своїх сегментах

 

Третій рік поспіль Fiat Fiorino удостоюється звання «Кращий мікровен» від інтернет-видавництва «Van Fleet World Honours». На думку журі, Fiat Fiorino має ряд конкурентних переваг порівняно з іншим представниками цього класу, а саме - універсальність, висока вантажопідйомність та об'єм вантажного відсіку (до 660 кг і 2,8 м³) і, що важливо, низькі експлуатаційні витрати. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II до переваг Fiat Fiorino були віднесені великі інтервали обслуговування та мінімальні витрати палива (3,62 л/100 км в змішаному циклі).

 

«Незважаючи на серйозну конкуренцію нових моделей від інших автовиробників, ніхто не зміг домогтися такої універсальності. Поява модифікацій з поліпшеною системою приводу "Traction+" дала можливість використовувати автомобіль у сільській місцевості та в районах з поганими кліматичними умовами. Якщо ви шукаєте легкий комерційний автомобіль, то важко знайти краще, ніж універсал Fiat Fiorino», - відзначило журі.

 

Fiat Nuovo Doblo був визнаний кращим комерційним автомобілем року незалежною видавничою групою «Motor Transport Awards». Перебуваючи в оточенні відомих конкурентів, Nuovo Doblo лідирує за якістю та універсальністю. Високої оцінки фахівців видавничої групи удостоїлися такі якості Nuovo Doblo, як низька сукупна вартість, широка мережа сервісних центрів і високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування. Члени журі також не залишили без уваги останні великі контракти Fiat Professional. Приміром, компанія BT Group, що спеціалізується на створенні комунікаційних інфраструктур у Великобританії, прийняла рішення про придбання 1800 автомобілів Nuovo Doblo Cargo Maxi. Вибір на користь Fiat був зроблений через високу надійність, відмінну керованість, високу вантажопідйомність та низькі експлуатаційні витрати Doblo.

 

На думку «Motor Transport Awards» «...великої поваги гідно те, в якому напрямку розвивається бренд Fiat Professional. Їх зусилля та професіоналізм працюють на майбутнє. І саме тому вони здатні робити технологічні, високоефективні і комфортні автомобілі!».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino