Англійський тріумф

Англійський тріумф

   

17.07.2014

Відразу дві моделі Fiat Professional - Nuovo Doblo і Fiorino - були визнані найкращими у своїх сегментах

 

Третій рік поспіль Fiat Fiorino удостоюється звання «Кращий мікровен» від інтернет-видавництва «Van Fleet World Honours». На думку журі, Fiat Fiorino має ряд конкурентних переваг порівняно з іншим представниками цього класу, а саме - універсальність, висока вантажопідйомність та об'єм вантажного відсіку (до 660 кг і 2,8 м³) і, що важливо, низькі експлуатаційні витрати. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II до переваг Fiat Fiorino були віднесені великі інтервали обслуговування та мінімальні витрати палива (3,62 л/100 км в змішаному циклі).

 

«Незважаючи на серйозну конкуренцію нових моделей від інших автовиробників, ніхто не зміг домогтися такої універсальності. Поява модифікацій з поліпшеною системою приводу "Traction+" дала можливість використовувати автомобіль у сільській місцевості та в районах з поганими кліматичними умовами. Якщо ви шукаєте легкий комерційний автомобіль, то важко знайти краще, ніж універсал Fiat Fiorino», - відзначило журі.

 

Fiat Nuovo Doblo був визнаний кращим комерційним автомобілем року незалежною видавничою групою «Motor Transport Awards». Перебуваючи в оточенні відомих конкурентів, Nuovo Doblo лідирує за якістю та універсальністю. Високої оцінки фахівців видавничої групи удостоїлися такі якості Nuovo Doblo, як низька сукупна вартість, широка мережа сервісних центрів і високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування. Члени журі також не залишили без уваги останні великі контракти Fiat Professional. Приміром, компанія BT Group, що спеціалізується на створенні комунікаційних інфраструктур у Великобританії, прийняла рішення про придбання 1800 автомобілів Nuovo Doblo Cargo Maxi. Вибір на користь Fiat був зроблений через високу надійність, відмінну керованість, високу вантажопідйомність та низькі експлуатаційні витрати Doblo.

 

На думку «Motor Transport Awards» «...великої поваги гідно те, в якому напрямку розвивається бренд Fiat Professional. Їх зусилля та професіоналізм працюють на майбутнє. І саме тому вони здатні робити технологічні, високоефективні і комфортні автомобілі!».

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію