Англійський тріумф

Англійський тріумф

   

17.07.2014

Відразу дві моделі Fiat Professional - Nuovo Doblo і Fiorino - були визнані найкращими у своїх сегментах

 

Третій рік поспіль Fiat Fiorino удостоюється звання «Кращий мікровен» від інтернет-видавництва «Van Fleet World Honours». На думку журі, Fiat Fiorino має ряд конкурентних переваг порівняно з іншим представниками цього класу, а саме - універсальність, висока вантажопідйомність та об'єм вантажного відсіку (до 660 кг і 2,8 м³) і, що важливо, низькі експлуатаційні витрати. Крім того, завдяки інноваційним турбодизельним двигунам MultiJet II до переваг Fiat Fiorino були віднесені великі інтервали обслуговування та мінімальні витрати палива (3,62 л/100 км в змішаному циклі).

 

«Незважаючи на серйозну конкуренцію нових моделей від інших автовиробників, ніхто не зміг домогтися такої універсальності. Поява модифікацій з поліпшеною системою приводу "Traction+" дала можливість використовувати автомобіль у сільській місцевості та в районах з поганими кліматичними умовами. Якщо ви шукаєте легкий комерційний автомобіль, то важко знайти краще, ніж універсал Fiat Fiorino», - відзначило журі.

 

Fiat Nuovo Doblo був визнаний кращим комерційним автомобілем року незалежною видавничою групою «Motor Transport Awards». Перебуваючи в оточенні відомих конкурентів, Nuovo Doblo лідирує за якістю та універсальністю. Високої оцінки фахівців видавничої групи удостоїлися такі якості Nuovo Doblo, як низька сукупна вартість, широка мережа сервісних центрів і високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування. Члени журі також не залишили без уваги останні великі контракти Fiat Professional. Приміром, компанія BT Group, що спеціалізується на створенні комунікаційних інфраструктур у Великобританії, прийняла рішення про придбання 1800 автомобілів Nuovo Doblo Cargo Maxi. Вибір на користь Fiat був зроблений через високу надійність, відмінну керованість, високу вантажопідйомність та низькі експлуатаційні витрати Doblo.

 

На думку «Motor Transport Awards» «...великої поваги гідно те, в якому напрямку розвивається бренд Fiat Professional. Їх зусилля та професіоналізм працюють на майбутнє. І саме тому вони здатні робити технологічні, високоефективні і комфортні автомобілі!».

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок

Липень - місяць знижок в «Італавто»! Липень - місяць знижок в «Італавто»!

19.07.2019 Безсумнівно, зараз - найкращий час для покупки автомобіля. В салоні «Італавто» ви можете купити комерційні та легкові автомобілі Fiat з додатковою знижкою!