Антарктична Панда

   

10.09.2013

На честь 30-річного ювілею Panda - єдиного повнопривідного міського автомобіля - Fiat випустив лімітовану версію з гарною назвою Antartica

 

Panda 4x4 - це унікальна неперевершена концепція, більше 400 000 проданих машин, 3 покоління, кілька спеціальних версій та престижний титул «Позашляховик року 2012» від британського журналу Top Gear. Останнє покоління популярного міського повнопривідного автомобіля Fiat Panda перевершує успіх попередніх моделей і сьогодні становить 15% продажів у своєму сегменті в Європі.

 

Нова спеціальна серія Panda 4x4 Antartica відрізняється двокольоровим забарвленням кузова - білий корпус з чорним дахом і окремими елементами, що додають індивідуальність цьому міському автомобілю: сірими легкосплавними колісними дисками 15", дзеркалами заднього виду оранжевого кольору, стеклами із заводським тонуванням. У салоні автомобіля - сидіння з оранжево-сірої обробкою.

 

Fiat Panda 4x4 Antartica буде оснащена бензиновим двигуном 0,9 TwinAir Turbo потужністю 85 к.с. або дизельним 1.3 Multijet II потужністю 75 к.с., які комплектуються системою Start&Stop. І, звичайно, Panda матиме всі переваги повнопривідного автомобіля - вже в базовій комплектації машина має систему електронного контролю стійкості ESC, електронне блокування диференціала ELD та має потужність і комфортом, що допомагають легко долати довгі та складні маршрути.

 

Автомобіль «взутий» в спеціальні шини Snow Flake, які на 20% покращують зчеплення зі слизькою дорогою, підвищують прохідність машини на снігу або льоду, але при цьому можуть використовуватися в будь-який час року.

 

Прем'єра «антарктичної» Панди відбудеться 12 вересня на Франкфуртською автосалоні, а продажі лімітованої серії почнуться в кінці ювілейного 2013 року.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію