Аукціон на благо

   

29.10.2015

За 250 000 євро було продано два New Fiat 500C на благодійному аукціоні, організованим спадкоємцем імперії Fiat, модником і денді Лапо Елканном

 

Прапрадід Лапо Елканна - Джованні Аньєллі - в XIX столітті і створив Фабрику італійських автомобілів з Туріну (так розшифровується FIAT). Дід Лапо - Джанні Аньєллі - був людиною-легендою та вважався «некоронованим королем» Італії. Сьогодні Елканна називають одним з найвідоміших модників Італії, але при цьому він і великий трудяга. Саме завдяки Лапо отримав друге життя малюк Fiat 500.

 

Благодійний вечір, організований Елканном, пройшов в рамках міланського Тижня моди. Його відвідали Наомі Кемпбелл та Хайді Клум, Олена Пермінова та Ізабель Фонтана, Алессандра Амбросіо, Дакота Джонсон і багато інших зірок шоу-бізнесу. Всі бажаючі змогли взяти участь у аукціоне, на якому були виставлені нові Fiat 500C.

 

Один автомобіль придбав засновник компанії Diesel Ренцо Россо, а другий відправиться в колекцію представника знаменитої французької сім'ї підприємців і промисловців Девіда Вертхаймера. Щасливі власники стильних «п'ятисотих» отримали ще і можливість надати індивідуальні риси малюкові з допомогою дизайнерів Garage Italia Customs.

 

Всі виручені гроші будуть спрямовані до Фонду аmFAR, який збирає пожертви для організацій, що борються зі СНІДом

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!