Аукціон на благо

   

29.10.2015

За 250 000 євро було продано два New Fiat 500C на благодійному аукціоні, організованим спадкоємцем імперії Fiat, модником і денді Лапо Елканном

 

Прапрадід Лапо Елканна - Джованні Аньєллі - в XIX столітті і створив Фабрику італійських автомобілів з Туріну (так розшифровується FIAT). Дід Лапо - Джанні Аньєллі - був людиною-легендою та вважався «некоронованим королем» Італії. Сьогодні Елканна називають одним з найвідоміших модників Італії, але при цьому він і великий трудяга. Саме завдяки Лапо отримав друге життя малюк Fiat 500.

 

Благодійний вечір, організований Елканном, пройшов в рамках міланського Тижня моди. Його відвідали Наомі Кемпбелл та Хайді Клум, Олена Пермінова та Ізабель Фонтана, Алессандра Амбросіо, Дакота Джонсон і багато інших зірок шоу-бізнесу. Всі бажаючі змогли взяти участь у аукціоне, на якому були виставлені нові Fiat 500C.

 

Один автомобіль придбав засновник компанії Diesel Ренцо Россо, а другий відправиться в колекцію представника знаменитої французької сім'ї підприємців і промисловців Девіда Вертхаймера. Щасливі власники стильних «п'ятисотих» отримали ще і можливість надати індивідуальні риси малюкові з допомогою дизайнерів Garage Italia Customs.

 

Всі виручені гроші будуть спрямовані до Фонду аmFAR, який збирає пожертви для організацій, що борються зі СНІДом

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!