Аукціон на благо

   

29.10.2015

За 250 000 євро було продано два New Fiat 500C на благодійному аукціоні, організованим спадкоємцем імперії Fiat, модником і денді Лапо Елканном

 

Прапрадід Лапо Елканна - Джованні Аньєллі - в XIX столітті і створив Фабрику італійських автомобілів з Туріну (так розшифровується FIAT). Дід Лапо - Джанні Аньєллі - був людиною-легендою та вважався «некоронованим королем» Італії. Сьогодні Елканна називають одним з найвідоміших модників Італії, але при цьому він і великий трудяга. Саме завдяки Лапо отримав друге життя малюк Fiat 500.

 

Благодійний вечір, організований Елканном, пройшов в рамках міланського Тижня моди. Його відвідали Наомі Кемпбелл та Хайді Клум, Олена Пермінова та Ізабель Фонтана, Алессандра Амбросіо, Дакота Джонсон і багато інших зірок шоу-бізнесу. Всі бажаючі змогли взяти участь у аукціоне, на якому були виставлені нові Fiat 500C.

 

Один автомобіль придбав засновник компанії Diesel Ренцо Россо, а другий відправиться в колекцію представника знаменитої французької сім'ї підприємців і промисловців Девіда Вертхаймера. Щасливі власники стильних «п'ятисотих» отримали ще і можливість надати індивідуальні риси малюкові з допомогою дизайнерів Garage Italia Customs.

 

Всі виручені гроші будуть спрямовані до Фонду аmFAR, який збирає пожертви для організацій, що борються зі СНІДом

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.