Avanti, Squadra Azzurra!

   

11.06.2014

Італійці люблять футбол і машини. І особливо італійці обожнюють свою збірну з футболуt. І тому невипадково саме провідний автовиробник Італії є спонсором головної команди головного для цієї країни виду спорту.

 

Fiat - головний спонсор збірній Італії з футболу - надасть підтримку однієї з найбільш титулованих команд світу, яка починає боротьбу за найбільш значимий трофей на Чемпіонаті світу, що стартує завтра в Бразилії!

 

Автомобільний концерн Fiat виступає в якості партнера команди Італії з 2000 року. На Чемпіонаті світу в Бразилії до послуг команди і обслуговуючого персоналу буде професійний парк автомобілів, що складається з моделей Linea, Doblo, Punto, Bravo і інших, а також Fiat Freemont - офіційного автомобіля Скуадри Адзурри.

 

Співпраця Fiat і Squadra Azzurra - це партнерство двох команд, готових прийняти будь-які виклики, команд-лідерів і команд-однодумців!

 

Побажаємо збірної Італії успіхів у важкій і чесній боротьбі!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію