Avanti, Squadra Azzurra!

   

11.06.2014

Італійці люблять футбол і машини. І особливо італійці обожнюють свою збірну з футболуt. І тому невипадково саме провідний автовиробник Італії є спонсором головної команди головного для цієї країни виду спорту.

 

Fiat - головний спонсор збірній Італії з футболу - надасть підтримку однієї з найбільш титулованих команд світу, яка починає боротьбу за найбільш значимий трофей на Чемпіонаті світу, що стартує завтра в Бразилії!

 

Автомобільний концерн Fiat виступає в якості партнера команди Італії з 2000 року. На Чемпіонаті світу в Бразилії до послуг команди і обслуговуючого персоналу буде професійний парк автомобілів, що складається з моделей Linea, Doblo, Punto, Bravo і інших, а також Fiat Freemont - офіційного автомобіля Скуадри Адзурри.

 

Співпраця Fiat і Squadra Azzurra - це партнерство двох команд, готових прийняти будь-які виклики, команд-лідерів і команд-однодумців!

 

Побажаємо збірної Італії успіхів у важкій і чесній боротьбі!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.