Автомобіль, створений вітром

Автомобіль, створений вітром

   

01.02.2013

Дуже рідкісний екземпляр, об'єкт полювання колекціонерів Alfa Romeo Giulia TI 1963 року випуску показав клас в зимовому марафоні раритетних автомобілів

 

Вчора у відомому італійському гірськолижному курорті Мадонна ді Кампільо завершилася відома гонка спортивних ретро-автомобілів «Зимовий марафон-2013», яка по значимості та кількості поступається лише легендарним Mille Miglia і Gran Premio Nuvolari. Автомобілі випуску до 1968 року подолали 500 км снігових доріг, крутих підйомів і спусків, промчав по перевалам Доломітових Альп.

 

Цього року глядачі та справжні шанувальники вінтажних автомобілів отримали можливість помилуватися історичною Alfa Romeo Giulia TI 1963 року, самим рідкісним екземпляром з автомобілів цієї моделі. Майже всі автомобілі цієї серії - а було зроблено всього 501 машина - були пофарбовані в колір глоду та несли емблему Quadrifoglio з боків і на кришці багажника.

 

Alfa Romeo Giulia TI - один з кращих гоночних автомобілів свого часу, еталонний автомобіль у своєму класі, про який говорили, що він «створений вітром». Машина мала відмінну керованість і видатні динамічні якості. Саме на ній в 1963 році гонщики Масоеро та Маурін здобули перемогу в гонці «Тур де Франс Авто».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino