Бетмен на варті безпеки

   

12.06.2013

Майже ніхто з дітей не любить сидіти в машині з пристебнутими пасками безпеки, адже вони так обмежують рух енергійних маленьких бешкетників. Але при цьому, найчастіше діти отримують травми у ДПТ як раз із-за того, що вони не були пристебнуті.

Щоб пасок безпеки став для дітвори не ворогом, а другом, Fiat випустив оригінальні чохли у вигляді зчеплених рук мультяшних героїв. Застебнувши пасок, дитина опиняється в дружніх і міцних обіймах Бетмена, Чудо-Жінки або Флеша. Зручно, весело і безпечно!

Поки такі чохли продають лише в Бразилії, де дуже висок рівень дитячої смертності у ДТП. Але не виключено, що незабаром такі оригінальні «обійми безпеки» будуть продаватися в усьому світі. І тоді діти будуть пристібатися в машині без зайвих нагадувань!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!