Bosch Diesel Challenge: досягнення Fiat 500L Living

   

14.10.2013

Чи можна за менше ніж 10 євро потрапити з Туріну в Париж? Виявляється можна, якщо ви подорожуєте на борту дизельного Fiat 500L Living

 

На початку жовтня пройшов перший автопробіг Bosch Diesel Challenge, покликаний підкреслити величезний потенціал дизельних двигунів з точки зору високої продуктивності, скорочення споживання палива та мінімізації викидів.

 

В автопробігу взяли участь кілька автомобілів Fiat 500L Living з двигуном 1.6 Multijet II, які вирушили 1 жовтня з Турину та, проїхавши близько 800 кілометрів, наступного дня зупинилися біля кафе «Fiat Motor Village» у Парижі.

 

Отримані результати вражають: середня витрата пального склала всього 3,3 л на 100 км, а витрати на паливо на одну машину склали близько 40 євро. Тобто, подорожуючи вп'ятьох, кожен учасник поїздки з Італії до Франції витратив би на пальне всього по 8 євро! А кращий результат і зовсім вразив: один з водіїв Fiat 500L Living  досяг рівня витрати палива 2,6 літра на 100 кілометрів! Аналогічні результати були отримані і під час зворотного шляху.

 

Такі відмінні показники стали можливі завдяки застосуванню технології Multijet другого покоління. Секрет її продуктивності в новій системі упорскування, що дозволяє завдяки новому сервоклапану здійснювати до 8 ін'єкцій палива за цикл. Це забезпечує високу еластичність двигуна в різних режимах роботи.

 

Також ця технологія поліпшує процес згоряння палива, має мінімальний рівень шуму та викидів твердих частинок і оксидів азоту, та відповідає європейському екологічному стандарту Євро-5. Все це стало можливим завдяки багаторічній співпраці інженерних груп Fiat і Bosch, що почалось ще в 1990 році.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!