Bosch Diesel Challenge: досягнення Fiat 500L Living

   

14.10.2013

Чи можна за менше ніж 10 євро потрапити з Туріну в Париж? Виявляється можна, якщо ви подорожуєте на борту дизельного Fiat 500L Living

 

На початку жовтня пройшов перший автопробіг Bosch Diesel Challenge, покликаний підкреслити величезний потенціал дизельних двигунів з точки зору високої продуктивності, скорочення споживання палива та мінімізації викидів.

 

В автопробігу взяли участь кілька автомобілів Fiat 500L Living з двигуном 1.6 Multijet II, які вирушили 1 жовтня з Турину та, проїхавши близько 800 кілометрів, наступного дня зупинилися біля кафе «Fiat Motor Village» у Парижі.

 

Отримані результати вражають: середня витрата пального склала всього 3,3 л на 100 км, а витрати на паливо на одну машину склали близько 40 євро. Тобто, подорожуючи вп'ятьох, кожен учасник поїздки з Італії до Франції витратив би на пальне всього по 8 євро! А кращий результат і зовсім вразив: один з водіїв Fiat 500L Living  досяг рівня витрати палива 2,6 літра на 100 кілометрів! Аналогічні результати були отримані і під час зворотного шляху.

 

Такі відмінні показники стали можливі завдяки застосуванню технології Multijet другого покоління. Секрет її продуктивності в новій системі упорскування, що дозволяє завдяки новому сервоклапану здійснювати до 8 ін'єкцій палива за цикл. Це забезпечує високу еластичність двигуна в різних режимах роботи.

 

Також ця технологія поліпшує процес згоряння палива, має мінімальний рівень шуму та викидів твердих частинок і оксидів азоту, та відповідає європейському екологічному стандарту Євро-5. Все це стало можливим завдяки багаторічній співпраці інженерних груп Fiat і Bosch, що почалось ще в 1990 році.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino