Божественний ескорт

   

25.11.2013

Жителі Майямі були не в змозі повірити своїм очам - розкішний круїзний лайнер «Божественна» супроводжували, розсікаючи хвилі, «п'ятисоті» Фіати!

 

18-палубний білосніжний лайнер Divina, що в перекладі з італійської означає «Божественна», днями вперше увійшов у порт Майямі. Привітати цей розкішний корабель, який рік тому благословила в добрий путь сама Софі Лорен, прийшло багато жителів та гостей міста. Яке ж було їх здивування, коли вони побачили, що в якості ескорту «Божественної» виступають ... автомобілі.

 

Безсумнівно, це було саме незвичайне та стильне супроводження. Fiat 500, перетворені вмілими конструкторами в гідроцикли, впевнено і завзято розсікали хвилі. Контраст між маленькими «чинквеченто» і 333-метровим кораблем був величезний. Але тим більш видовищною був захід «Божественної» в порт Майямі після 19-денного плавання через Атлантичний океан.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.