Божественний ескорт

   

25.11.2013

Жителі Майямі були не в змозі повірити своїм очам - розкішний круїзний лайнер «Божественна» супроводжували, розсікаючи хвилі, «п'ятисоті» Фіати!

 

18-палубний білосніжний лайнер Divina, що в перекладі з італійської означає «Божественна», днями вперше увійшов у порт Майямі. Привітати цей розкішний корабель, який рік тому благословила в добрий путь сама Софі Лорен, прийшло багато жителів та гостей міста. Яке ж було їх здивування, коли вони побачили, що в якості ескорту «Божественної» виступають ... автомобілі.

 

Безсумнівно, це було саме незвичайне та стильне супроводження. Fiat 500, перетворені вмілими конструкторами в гідроцикли, впевнено і завзято розсікали хвилі. Контраст між маленькими «чинквеченто» і 333-метровим кораблем був величезний. Але тим більш видовищною був захід «Божественної» в порт Майямі після 19-денного плавання через Атлантичний океан.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію