«Бюджетник» від Fiat

   

25.04.2013

Італійський концерн планує відродити марку Autobianchi. Вартість автомобіля складе близько п'яти тисяч євро

 

У 1955 році три італійські компанії - Fiat, Bianchi та Pirelli - створили марку Autobianchi. Її особливість була в тому, що під цим брендом випускалися компактні малолітражні машини з невисокою вартістю.

 

Перший автомобіль бренду Autobianchi - Bianchina, у нас відомий як «Бьянчіні» - був вперше презентований у вересні 1957 року. Багато фахівців називали автомобіль «рідною сестрою» відомої мікролітражки Fiat 500. Bianchina оснащувалася двоциліндровий двигуном потужністю 17,5 к.с. У автомобіля було двоє дверей, а багажник розташовувався попереду. Машина користувалася успіхом, і після Бьянчіні було випущено чимало різновидів компактних автомобілів.

 

Після того, як компанія Lancia увійшла під крило Fiat, було прийнято рішення про об'єднання Autobianchi та Lancia. Останній автомобіль Autobianchi Y-10 - невеликий трьохдверний автомобіль з переднім приводом - був презентований на Женевському автосалоні в 1985 році, але з часом було прийнято рішення розвивати саме бренд Lancia.

 

І ось зараз, враховуючи зростання популярності бюджетних автомобілів, Fiat готовий відродити Autobianchi. Перша модель Autobianchi, яка планується до випуску в 2014 році, буде побудована на базі популярного в Європі Fiat Punto. Це буде невеликий седан вартістю близько п'яти тисяч євро. Передбачається, що модель буде вироблятися на «фіатовськимі» заводі в Польщі.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію