«Бюджетник» від Fiat

   

25.04.2013

Італійський концерн планує відродити марку Autobianchi. Вартість автомобіля складе близько п'яти тисяч євро

 

У 1955 році три італійські компанії - Fiat, Bianchi та Pirelli - створили марку Autobianchi. Її особливість була в тому, що під цим брендом випускалися компактні малолітражні машини з невисокою вартістю.

 

Перший автомобіль бренду Autobianchi - Bianchina, у нас відомий як «Бьянчіні» - був вперше презентований у вересні 1957 року. Багато фахівців називали автомобіль «рідною сестрою» відомої мікролітражки Fiat 500. Bianchina оснащувалася двоциліндровий двигуном потужністю 17,5 к.с. У автомобіля було двоє дверей, а багажник розташовувався попереду. Машина користувалася успіхом, і після Бьянчіні було випущено чимало різновидів компактних автомобілів.

 

Після того, як компанія Lancia увійшла під крило Fiat, було прийнято рішення про об'єднання Autobianchi та Lancia. Останній автомобіль Autobianchi Y-10 - невеликий трьохдверний автомобіль з переднім приводом - був презентований на Женевському автосалоні в 1985 році, але з часом було прийнято рішення розвивати саме бренд Lancia.

 

І ось зараз, враховуючи зростання популярності бюджетних автомобілів, Fiat готовий відродити Autobianchi. Перша модель Autobianchi, яка планується до випуску в 2014 році, буде побудована на базі популярного в Європі Fiat Punto. Це буде невеликий седан вартістю близько п'яти тисяч євро. Передбачається, що модель буде вироблятися на «фіатовськимі» заводі в Польщі.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino