«Бюджетник» від Fiat

   

25.04.2013

Італійський концерн планує відродити марку Autobianchi. Вартість автомобіля складе близько п'яти тисяч євро

 

У 1955 році три італійські компанії - Fiat, Bianchi та Pirelli - створили марку Autobianchi. Її особливість була в тому, що під цим брендом випускалися компактні малолітражні машини з невисокою вартістю.

 

Перший автомобіль бренду Autobianchi - Bianchina, у нас відомий як «Бьянчіні» - був вперше презентований у вересні 1957 року. Багато фахівців називали автомобіль «рідною сестрою» відомої мікролітражки Fiat 500. Bianchina оснащувалася двоциліндровий двигуном потужністю 17,5 к.с. У автомобіля було двоє дверей, а багажник розташовувався попереду. Машина користувалася успіхом, і після Бьянчіні було випущено чимало різновидів компактних автомобілів.

 

Після того, як компанія Lancia увійшла під крило Fiat, було прийнято рішення про об'єднання Autobianchi та Lancia. Останній автомобіль Autobianchi Y-10 - невеликий трьохдверний автомобіль з переднім приводом - був презентований на Женевському автосалоні в 1985 році, але з часом було прийнято рішення розвивати саме бренд Lancia.

 

І ось зараз, враховуючи зростання популярності бюджетних автомобілів, Fiat готовий відродити Autobianchi. Перша модель Autobianchi, яка планується до випуску в 2014 році, буде побудована на базі популярного в Європі Fiat Punto. Це буде невеликий седан вартістю близько п'яти тисяч євро. Передбачається, що модель буде вироблятися на «фіатовськимі» заводі в Польщі.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.