Частка зростає

Частка зростає

   

02.08.2013

Fiat купив ще акцій своєї американської "дочки" Chrysler, яку успішно вивів з банкрутства

 

Ще в 2009 році доля одного з найбільших американських автовиробників - Chrysler – була під великим питанням. Компанія змушена була оголосити про своє банкрутство, оскільки кредитори Chrysler відмовилися піти на поступки і «списати» автовиробникові борги. Порятунком для американців став альянс з італійським виробником Fiat. За угодою італійці отримали 20% акцій Chrysler з можливістю збільшення своєї частки після того, як американська фірма розплатиться з усіма боргами. А збанкрутілому автовиробникові був відкритий доступ до платформ, двигунів і трансмісій італійської марки.

 

Під керівництвом Fiat Chrysler став показувати відмінні успіхи - концерн достроково розрахувався з боргами, а в 2012 році почав отримувати прибуток.

 

Нещодавно частка італійського концерну Fiat в статутному капіталі Chrysler збільшилася до 68,49%. Італійці заплатили $ 254,7 млн пенсійному трасту VEBA за придбані 3,3% акцій. Траст, який був створений Об'єднаною профспілкою працівників автомобільної галузі США, планує направити виручені кошти на фінансування медичних витрат пенсіонерів профспілки.

 

За умовами угоди 2009 року італійський автоконцерн має опціон на покупку акцій Chrysler кожні півроку до 30 червня 2016 року. Таким чином, італійці планують довести свою частку в американському концерні до 75,1%.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino