Черговий шедевр

   

06.06.2013

Ймовірно, майстри італійських кузовних ательє дійсно володіють якоюсь великою таємницею! Кожен створений ними автомобіль є справжнім витвором мистецтва і визначає основні напрямки автомобільного дизайну на десятиліття вперед!

 

Це знов підтвердили результати щорічного престижного конкурсу Concours d'Elegance Villa d'Este, глядачі якого визнали Alfa Romeo Disco Volante найкрасивішим прототипом.

 

Disco Volante («Літаюча тарілка») - творіння ательє Carrozzeria Touring Superleggera, яке поєднує в собі естетичні якості зі спортивними акцентами. Прекрасний автомобіль створений на базі Alfa Romeo 8С Competizione із застосуванням найсучасніших матеріалів (вуглецевого волокна і алюмінію). Кожен зразок збирається вручну і вимагає більше 4000 годин висококваліфікованої праці. У конкурсі брав участь перший примірник «літаючі тарілки», у стадії завершення знаходиться ще дві машини.

 

Цей автомобіль - данина поваги Alfa Romeo 1900 C52 Disco Volante, купе з унікальними характеристиками, яке торік відзначило своє 60-річчя. Створений ательє Carrozzeria Touring в 1952 році, автомобіль C52 відрізнявся мінімальною вагою, аеродинамічною ефективністю і відразу ж став іконою автомобільного дизайну.

 

Основою сучасного Alfa Romeo Disco Volante послужило шасі 8C Competizione, що ідеально підходить для створення потужної і динамічної машини. Переднє розташування двигуна та задній привід дозволяє оптимально розподілити навантаження між передньою і задньою осями в пропорції 49-51%.

 

Компактний і легкий 4,7-літровий двигун V8 потужністю 450 к.с. і 480 нм крутного моменту розганяє Disco Volante до «сотки» всього за 4,2 секунди і дозволяє досягати максимальної швидкості 290 км/год

 

Це друга поспіль перемога Alfa Romeo в престижному конкурсі концепт-карів і прототипів. Торік подібного успіху домігся компактний суперкар Alfa Romeo 4C, який отримав винагороду за кращий дизайн.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!