Чудовий результат!

   

09.10.2012

Пощастило студентам Міланського політехнічного інституту - вони отримали можливість створити свій перший автомобіль. В результаті вийшов відмінний родстер, на якому так і прагнеш прокотитися з вітерцем...

 

Такий шанс італійським студентам запропонував міжнародний центр дизайну Madeindreams, який у своєму навчальному центрі надає можливість молодим фахівцям у співпраці з командою провідних дизайнерів накопичити досвід в побудові віртуальних моделей автомобілів. Взявши за основу Abarth 500, студенти побудували родстер Fiat 500 Bellavista - двомісний спортивний автомобіль з відкритим верхом, досить агресивний, але при цьому надзвичайно стильний на вигляд. Для цього їм довелося пожертвувати задніми сидіннями, дахом, посилити колісні арки, а попереду встановити новий бампер з великим повітрозабірником, аеродинамічними вставками і щілинами для охолоджування гальм. Ззаду додали спойлер, дифузор і трикутну вихлопну трубу, яка встановлюється зазвичай на суперкари. Під капотом працює 1,4-літровий двигун з турбонаддувом T-Jet.

 

Отриманий результат став ще одним підтвердження того факту, що досконалість не знає меж. Представлена розробка - родстер 500 Bellavista - здатний змусити прискорено битися серце будь-якого автомобіліста. І нехай цей малюк, швидше за все, так і залишиться концептом, ми точно знаємо одне - з такою молоддю у автомобільного дизайну попереду прекрасне майбутнє!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino