Чудовий стенд

   

06.03.2013

Для Женевського міжнародного автосалону 2013 Lancia приготувала чимало сюрпризів

 

Увагу відвідувачів виставки безсумнівно привернуть спеціальні версії Ypsilon і Delta, створені Lancia у співавторстві з «центром стилю» - компанією Momo Design. Для багатьох ці два слова - Momo Design - означають вишуканий італійський стиль, особливий дизайн, інноваційні технології та неперевершену якість аксесуарів для автолюбителів: шоломів, годинників, окулярів, взуття та чемоданів. Творча синергія двох відомих італійських брендів - Lancia і Momo Design - дозволила створити моделі Ypsilon і Delta в версії Momo Design, які захоплюють своєю красою, елегантністю та розкішшю. Це машини, які створені підкреслити енергію та харизму їх власника. Автомобілі вдало поєднують інновації і спортивний стиль, яким історично відрізнялася Lancia.

 

На стенді відвідувачі виставки можуть помилуватися Delta S Momo Design з відмінним двигуном TwinTurbo 1.9 Multijet потужністю 190 к.с. Цей мотор дає автомобілю можливість мчатися з максимальною швидкістю 222 км/год і розганятися до 100 км/год всього за 7,9 секунди.

 

Lancia Ypsilon Momo Design забарвлена в ексклюзивний чорно-блакитний бі-колор і оснащена двигуном 1,2 EVO II потужністю 69 к.с. Але новинки від Ypsilon на цьому не закінчуються. У Женеві відбудеться світова прем'єра спеціальної версії автомобіля Ypsilon Elefantino, призначеного для молодих і динамічних людей. Версія Elefantino - символ вірності бренду і зв'язку часів. Ще в 1953 році саме зображення слона було вибрано Gianni Lancia, сином засновника бренду, в якості символу спортивної команди Lancia. Сьогодні новий Ypsilon Elefantino - це модель успіху, автомобіль, який дозволяє вам виділитися з натовпу та сірої повсякденності.

 

На виставці також будуть представлені перші три моделі, що народилися в результаті альянсу між компаніями Lancia і Chrysler: Voyager, Flavia і Thema. Моделі чудово відображають цінності, що розділяються двома брендами: елегантність і технологічні інновації, вірність традиціям і спрямованість у майбутнє.

 

Lancia Voyager - еталон в сегменті великих мінівенів, втілення ідеального простору для подорожей. У Женеві буде презентовано автомобіль з новим двигуном 2,8 CDTI потужністю 178 к.с., який у поєднанні з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач дозволяє Voyager досягти максимальної швидкості 193 км/год, прискорюватися до «сотки» за 11,5 секунди. При цьому комбінований витрата палива складає 7,9 л/100 км, а викиди CO2 - 207 г/км.

 

Lancia Flavia - втілення задоволення від водіння «під відкритим небом». З чудовим 2,4-літровий бензиновим двигуном потужністю 170 к.с. і 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, новий автомобіль є ідеальним рішенням для клієнтів, які хочуть об'єднати в одному автомобілі переваги купе і кабріолета.

 

Lancia Thema - глобальний флагман модельного ряду компанії, що поєднує в собі досвід та досягнення бренду Chrysler з розкішшю Lancia. Салон автомобіля отримав ексклюзивний інтер'єр з натуральної шкіри та виконаний з істинно італійською увагою до деталей.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію