Десять міст, десять історій - один автомобіль

   

25.09.2014

Десять цікавих короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах, взяли участь у конкурсі «Історії Ypsilon»

 

Компанія Lancia - спонсор багатьох престижних кінематографічних фестивалів, а автомобілі марки можна зустріти не тільки на дорогах, а й на знімальних майданчиках по всьому світу. В черговий раз підкреслюючи свій тісний зв'язок зі світом кінематографа і підтримуючи молодих талановитих режисерів, Lancia починає конкурс «Історії Ypsilon».

 

На сайті www.ypsilonmystories.com розміщені десять короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах. Журі конкурсу поставили перед молодими режисерами задачу творчо інтерпретувати своє бачення Ypsilon в просторі сучасного мегаполісу, а також відобразити сильні сторони цього сучасного міського автомобіля.

 

На жаль, взяти участь в голосуванні можуть виключно громадяни країн-конкурсанток. Серед учасників голосування будуть розігруватися щоденні невеликі заохочувальні грошові призи, а щасливчик виграє поїздку на двох в один з міст, в яких знімалися конкурсні роботи.

 

Триватиме конкурс до 16 жовтня, а церемонія нагородження переможця відбудеться в Lancia Fashion Apartment в Мілані - однієї зі світових столиць моди і стилю.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino