Десять міст, десять історій - один автомобіль

   

25.09.2014

Десять цікавих короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах, взяли участь у конкурсі «Історії Ypsilon»

 

Компанія Lancia - спонсор багатьох престижних кінематографічних фестивалів, а автомобілі марки можна зустріти не тільки на дорогах, а й на знімальних майданчиках по всьому світу. В черговий раз підкреслюючи свій тісний зв'язок зі світом кінематографа і підтримуючи молодих талановитих режисерів, Lancia починає конкурс «Історії Ypsilon».

 

На сайті www.ypsilonmystories.com розміщені десять короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах. Журі конкурсу поставили перед молодими режисерами задачу творчо інтерпретувати своє бачення Ypsilon в просторі сучасного мегаполісу, а також відобразити сильні сторони цього сучасного міського автомобіля.

 

На жаль, взяти участь в голосуванні можуть виключно громадяни країн-конкурсанток. Серед учасників голосування будуть розігруватися щоденні невеликі заохочувальні грошові призи, а щасливчик виграє поїздку на двох в один з міст, в яких знімалися конкурсні роботи.

 

Триватиме конкурс до 16 жовтня, а церемонія нагородження переможця відбудеться в Lancia Fashion Apartment в Мілані - однієї зі світових столиць моди і стилю.

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок