Десять міст, десять історій - один автомобіль

   

25.09.2014

Десять цікавих короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах, взяли участь у конкурсі «Історії Ypsilon»

 

Компанія Lancia - спонсор багатьох престижних кінематографічних фестивалів, а автомобілі марки можна зустріти не тільки на дорогах, а й на знімальних майданчиках по всьому світу. В черговий раз підкреслюючи свій тісний зв'язок зі світом кінематографа і підтримуючи молодих талановитих режисерів, Lancia починає конкурс «Історії Ypsilon».

 

На сайті www.ypsilonmystories.com розміщені десять короткометражних фільмів, знятих в прекрасних європейських містах. Журі конкурсу поставили перед молодими режисерами задачу творчо інтерпретувати своє бачення Ypsilon в просторі сучасного мегаполісу, а також відобразити сильні сторони цього сучасного міського автомобіля.

 

На жаль, взяти участь в голосуванні можуть виключно громадяни країн-конкурсанток. Серед учасників голосування будуть розігруватися щоденні невеликі заохочувальні грошові призи, а щасливчик виграє поїздку на двох в один з міст, в яких знімалися конкурсні роботи.

 

Триватиме конкурс до 16 жовтня, а церемонія нагородження переможця відбудеться в Lancia Fashion Apartment в Мілані - однієї зі світових столиць моди і стилю.

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну

Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»! Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»!

22.11.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про додаткові знижки 5 000 до 20 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!