Диво техніки

   

22.08.2012

Переглянувши цей відеоролик, розумієш, куди FIAT вклав 800 млн євро і чому нова Панда лідирує у продажах

 

Відеоролик про виробництво Fiat Nuovo Panda на італійському заводі Помільяно більше нагадує фільм-фентезі. Уявіть: корпус автомобіля в оточенні численних щупалець, які чітко, точно і швидко виконують свою роботу: запаюють, закручують, фарбують... Людині залишається тільки контролювати процес. Для тих, хто не був на сучасних європейських виробництвах, важко повірити «до чого дійшов прогрес».

 

Але не даремно завод FIAT в Помільяно був визнаний кращим серед 700 автомобільних підприємств Європи, отримавши престижну нагороду «Automotive Lean Production Award» («Бережливе автомобільне виробництво»). Після модернізації, яка обійшлася італійському концерну в 800 млн євро, тут - найпрогресивніше і максимально роботизоване виробництво не лише серед заводів Fiat, але і у світі. Завдяки новому обладнанню забезпечується безперервний злагоджений процес і філігранна точність виготовлення продукції.

 

І не випадково саме тут збирається нова Панда - успішна модель, яка покликана зміцнити позиції марки Fiat як безперечного лідера в категорії сіті-карів. У збірці автомобіля задіяне біля 600 роботів останнього покоління, що дозволяє випускати більш ніж 1000 автомобілів на добу.

 

Третє покоління Fiat Panda - це комфортабельний, місткий, функціональний, технологічний і безпечний автомобіль. Він ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п'ятидверного компакта. При створенні нової Panda була запропонована нова концепція простору: місткий, функціональний і зручний салон, який по жодному із параметрів не поступається транспортним засобам вищого класу.

 

Переваги нової Панди вже змогли оцінити у всьому світі - продажі цього автомобіля ростуть у багатьох країнах, а у себе на батьківщині, в Італії, нова Панда і зовсім самий продаваний автомобіль.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію