Диво техніки

   

22.08.2012

Переглянувши цей відеоролик, розумієш, куди FIAT вклав 800 млн євро і чому нова Панда лідирує у продажах

 

Відеоролик про виробництво Fiat Nuovo Panda на італійському заводі Помільяно більше нагадує фільм-фентезі. Уявіть: корпус автомобіля в оточенні численних щупалець, які чітко, точно і швидко виконують свою роботу: запаюють, закручують, фарбують... Людині залишається тільки контролювати процес. Для тих, хто не був на сучасних європейських виробництвах, важко повірити «до чого дійшов прогрес».

 

Але не даремно завод FIAT в Помільяно був визнаний кращим серед 700 автомобільних підприємств Європи, отримавши престижну нагороду «Automotive Lean Production Award» («Бережливе автомобільне виробництво»). Після модернізації, яка обійшлася італійському концерну в 800 млн євро, тут - найпрогресивніше і максимально роботизоване виробництво не лише серед заводів Fiat, але і у світі. Завдяки новому обладнанню забезпечується безперервний злагоджений процес і філігранна точність виготовлення продукції.

 

І не випадково саме тут збирається нова Панда - успішна модель, яка покликана зміцнити позиції марки Fiat як безперечного лідера в категорії сіті-карів. У збірці автомобіля задіяне біля 600 роботів останнього покоління, що дозволяє випускати більш ніж 1000 автомобілів на добу.

 

Третє покоління Fiat Panda - це комфортабельний, місткий, функціональний, технологічний і безпечний автомобіль. Він ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п'ятидверного компакта. При створенні нової Panda була запропонована нова концепція простору: місткий, функціональний і зручний салон, який по жодному із параметрів не поступається транспортним засобам вищого класу.

 

Переваги нової Панди вже змогли оцінити у всьому світі - продажі цього автомобіля ростуть у багатьох країнах, а у себе на батьківщині, в Італії, нова Панда і зовсім самий продаваний автомобіль.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.