Диво техніки

   

22.08.2012

Переглянувши цей відеоролик, розумієш, куди FIAT вклав 800 млн євро і чому нова Панда лідирує у продажах

 

Відеоролик про виробництво Fiat Nuovo Panda на італійському заводі Помільяно більше нагадує фільм-фентезі. Уявіть: корпус автомобіля в оточенні численних щупалець, які чітко, точно і швидко виконують свою роботу: запаюють, закручують, фарбують... Людині залишається тільки контролювати процес. Для тих, хто не був на сучасних європейських виробництвах, важко повірити «до чого дійшов прогрес».

 

Але не даремно завод FIAT в Помільяно був визнаний кращим серед 700 автомобільних підприємств Європи, отримавши престижну нагороду «Automotive Lean Production Award» («Бережливе автомобільне виробництво»). Після модернізації, яка обійшлася італійському концерну в 800 млн євро, тут - найпрогресивніше і максимально роботизоване виробництво не лише серед заводів Fiat, але і у світі. Завдяки новому обладнанню забезпечується безперервний злагоджений процес і філігранна точність виготовлення продукції.

 

І не випадково саме тут збирається нова Панда - успішна модель, яка покликана зміцнити позиції марки Fiat як безперечного лідера в категорії сіті-карів. У збірці автомобіля задіяне біля 600 роботів останнього покоління, що дозволяє випускати більш ніж 1000 автомобілів на добу.

 

Третє покоління Fiat Panda - це комфортабельний, місткий, функціональний, технологічний і безпечний автомобіль. Він ідеальний для тих, хто шукає в машині поєднання практичності сіті-кара з комфортом п'ятидверного компакта. При створенні нової Panda була запропонована нова концепція простору: місткий, функціональний і зручний салон, який по жодному із параметрів не поступається транспортним засобам вищого класу.

 

Переваги нової Панди вже змогли оцінити у всьому світі - продажі цього автомобіля ростуть у багатьох країнах, а у себе на батьківщині, в Італії, нова Панда і зовсім самий продаваний автомобіль.

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок