Дизельний Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi на 15.000 гривень дешевше!

   

25.06.2013

Великий універсальний автомобіль в хорошій комплектації з величезним багажником - мрія багатьох автомобілістів: підприємців, любителів активного відпочинку, дачників і інших.

 

Другим визначальним критерієм такого автомобіля є оснащення його потужним і в той же час економічним дизельним силовим агрегатом. Відповідність всім цим вимогам тягне за собою високу ціну такого автомобіля.

 

Задоволення зростаючих потреб клієнтів є пріоритетним завданням компанії «Італавто». І тепер у нашому салоні вашій увазі представлений новий варіант моделі Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi - величезного універсала із збільшеною вантажопідйомністю. Можливість оснащення цього автомобіля економічним турбодизельним двигуном 1,3 MJet потужністю 90 к.с. дозволила знизити вартість новинки на 15 000 гривень.

 

У базовій комплектації Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi 1,3 MJet оснащується гальмівними системами ABS і EBD, подушкою безпеки водія, кондиціонером, малим електропакетом і підсилювачем керма, електродзеркалами заднього виду з обігрівом, тріп-комп'ютером, іммобілайзером і центральним замком.

 

При цьому вартість автомобіля - 174 900 гривень!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.