Дизельний Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi на 15.000 гривень дешевше!

   

25.06.2013

Великий універсальний автомобіль в хорошій комплектації з величезним багажником - мрія багатьох автомобілістів: підприємців, любителів активного відпочинку, дачників і інших.

 

Другим визначальним критерієм такого автомобіля є оснащення його потужним і в той же час економічним дизельним силовим агрегатом. Відповідність всім цим вимогам тягне за собою високу ціну такого автомобіля.

 

Задоволення зростаючих потреб клієнтів є пріоритетним завданням компанії «Італавто». І тепер у нашому салоні вашій увазі представлений новий варіант моделі Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi - величезного універсала із збільшеною вантажопідйомністю. Можливість оснащення цього автомобіля економічним турбодизельним двигуном 1,3 MJet потужністю 90 к.с. дозволила знизити вартість новинки на 15 000 гривень.

 

У базовій комплектації Fiat Nuovo Doblo Combi Maxi 1,3 MJet оснащується гальмівними системами ABS і EBD, подушкою безпеки водія, кондиціонером, малим електропакетом і підсилювачем керма, електродзеркалами заднього виду з обігрівом, тріп-комп'ютером, іммобілайзером і центральним замком.

 

При цьому вартість автомобіля - 174 900 гривень!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію