Для яскравих індивідуалістів!

   

25.03.2015

Експерти прогнозують, що Fiat 500X буде одним з найбільш персоналізованих автомобілів у своєму сегменті!

 

Знайомтеся - Fiat 500X Black Tie! Оригінальний, стильний, вишуканий. Автомобіль, про який багато говорять, а будуть говорити ще більше! Адже основна ідея проекту - створення автомобіля, що має необмежений вибір стильових рішень та індивідуальних налаштувань.

 

Зовні Fiat 500X Black Tie відразу ж привертає увагу незвичайним забарвленням. Унікальна технологія поєднання хромованою плівки та лаку дозволила отримати цікавий ефект «ялинки».

 

Всередині - елегантність та розкіш матеріалів. Салон задекорований благородним чорним денимом і розкішним сірим кашеміром. До обтягнутою чорною алькантарою приладової панелі з вставками з лакованих твердих сортів дерева так і хочеться доторкнутися. Внутрішній молдинг двері, центральна консоль і кришка «бардачка» також виконані з твердих порід дерева.

 

500X Black Tie - для тих, хто цінує силу і перевагу індивідуальності!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!