До старту готові!

   

07.02.2014

Сьогодні в Сочі стартують Олімпійські ігри. Подолавши більш 4 000 км до столиці XXII зимової Олімпіади приїхали і учасники захоплюючого автопробігу Panda to Sochi

 

Боротися за комплекти медалей в 98 дисциплінах будуть олімпійці з 88 країн світу. А підтримувати їх будуть уболівальники та гості Олімпіади, кількість яких, за попередніми прогнозами, перевищить 1,2 мільйона.

 

Саме до цього найважливішого та знаменного заходу в світі спорту і був приурочений автопробіг Panda to Sochi автомобіля Fiat Panda 4x4 Antartica. Фіат Панда, оснащений бензиновим силовим агрегатом 0,9 Turbo TwinAir потужністю 85 к.с., стартував в Mirafiori Motor Village в Турині та закінчив пробіг в таборі Олімпійської збірної Італії в місті Сочі. Унікальний маршрут протяжністю більш 4 000 км проходив через мальовничі та значимі місця, такі як замок Дракули в Трансільванії, Потьомкінські сходи в Україні, Монблан і Женевське озеро. У ході пробігу його учасники - спортсмени команди Fiat Freestyle Team - проводили зустрічі з дітьми та молоддю європейських міст, через які проходила траса. Слідкувати за ходом пробігу і його цікавими моментами бажаючі могли на офіційному сайті www.fiatfreestyleteam.com, в соціальних мережах і YouTube.

 

Побажаємо спортсменам України та Італії вдалих стартів і нагород найвищої проби!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino