Доторкнутись до дива

   

02.12.2014

Задовго до старту продажів 500Х, запланованого на лютий 2015 року, жителі 74 міст Європи отримають можливість ближче познайомитися з новинкою завдяки унікальному шоу «The Power of X» від всесвітньо відомого ілюзіоніста Dynamo

 

Відомий британський ілюзіоніст Dynamo завоював світову популярність завдяки своєму телевізійному шоу "Magician Impossible", яке подивилися 250 мільйонів глядачів у 180 країнах світу. Під час шоу Dynamo ходив по воді річки Темза перед будівлею Вестмінстерського палацу в Лондоні, показував чудеса левітації над найвищою будівлею в Європі і передбачав результати Чемпіонату світу з футболу.

 

Новий кросовер Fiat і Dynamo створили спільне європейське шоу "The Power of X". За допомогою спеціального обладнання глядачі відправляться в незвичайну віртуальну пригоду, під час якого побачать виступ ілюзіоніста та ближче познайомляться з Fiat 500Х.

 

Вистава створена за участю двічі оскароносної творчої студії Framestore, що спеціалізується на створенні спецефектів. Спільне дітище Fiat, Dynamo і Framestore - перший віртуальне шоу подібного рівня, що не має аналогів у світі.

 

Fiat 500Х - ілюзія, що стала реальністю!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino