Доторкнутись до дива

   

02.12.2014

Задовго до старту продажів 500Х, запланованого на лютий 2015 року, жителі 74 міст Європи отримають можливість ближче познайомитися з новинкою завдяки унікальному шоу «The Power of X» від всесвітньо відомого ілюзіоніста Dynamo

 

Відомий британський ілюзіоніст Dynamo завоював світову популярність завдяки своєму телевізійному шоу "Magician Impossible", яке подивилися 250 мільйонів глядачів у 180 країнах світу. Під час шоу Dynamo ходив по воді річки Темза перед будівлею Вестмінстерського палацу в Лондоні, показував чудеса левітації над найвищою будівлею в Європі і передбачав результати Чемпіонату світу з футболу.

 

Новий кросовер Fiat і Dynamo створили спільне європейське шоу "The Power of X". За допомогою спеціального обладнання глядачі відправляться в незвичайну віртуальну пригоду, під час якого побачать виступ ілюзіоніста та ближче познайомляться з Fiat 500Х.

 

Вистава створена за участю двічі оскароносної творчої студії Framestore, що спеціалізується на створенні спецефектів. Спільне дітище Fiat, Dynamo і Framestore - перший віртуальне шоу подібного рівня, що не має аналогів у світі.

 

Fiat 500Х - ілюзія, що стала реальністю!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.