Два континенти на Панді

   

28.03.2013

Всього 10 днів та 13 годин знадобилося британцям на Fiat Panda, щоб перетнути Африку та Європу

 

Цікавий і непростий маршрут з Південної Африканської республіки до Великобританії вже не раз привертав автолюбителів. Вперше подібну подорож зробив англійський журналіст Гемфрі Сіммондс в 1938 році – за 31 день він проїхав на 85-сильному Wolseley шлях завдовжки 14 600 км. У 1983 році схожий маршрут підкорив Джон Хемслі на позашляховику Range Rover і це зайняло у нього майже 15 днів. Три роки тому мандрівники на Land Rover TD5 проїхали цю відстань за 11 з половиною днів.

 

А ось повнопривідному хетчбеку Fiat Panda знадобилося всього 10 днів і 13 годин, щоб подолати весь африканський континент та більшу частину Європи. Британці Філ Янг і Пол Брейс стартували з південного краю Африки - міста Кейптауна і фінішували на півночі Європи - у Лондоні. У підсумку всього за десять з половиною днів вони проїхали 16 500 кілометрів. Таким чином, на Fiat Panda 4х4 вони встановили світовий рекорд і по дальності, і по швидкості.

 

Щодня мандрівники проїжджали понад 1500 кілометрів, зупиняючись тільки для дозаправки. Причому, їм вдалося отримати дозвіл на перетин сухопутного кордону між Єгиптом і Суданом, а також проїхати більше тисячі кілометрів по зруйнованій і небезпечній Лівії. Ці маршрути через військові дії закриті для мандрівників, але для британців було зроблено виняток. Потім з Тунісу на поромі вони перетнули Середземне море, і заключна частина маршруту пролягала по Європі. Фінішували мандрівники біля Мармурової арки в Лондоні.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino