Два континенти на Панді

   

28.03.2013

Всього 10 днів та 13 годин знадобилося британцям на Fiat Panda, щоб перетнути Африку та Європу

 

Цікавий і непростий маршрут з Південної Африканської республіки до Великобританії вже не раз привертав автолюбителів. Вперше подібну подорож зробив англійський журналіст Гемфрі Сіммондс в 1938 році – за 31 день він проїхав на 85-сильному Wolseley шлях завдовжки 14 600 км. У 1983 році схожий маршрут підкорив Джон Хемслі на позашляховику Range Rover і це зайняло у нього майже 15 днів. Три роки тому мандрівники на Land Rover TD5 проїхали цю відстань за 11 з половиною днів.

 

А ось повнопривідному хетчбеку Fiat Panda знадобилося всього 10 днів і 13 годин, щоб подолати весь африканський континент та більшу частину Європи. Британці Філ Янг і Пол Брейс стартували з південного краю Африки - міста Кейптауна і фінішували на півночі Європи - у Лондоні. У підсумку всього за десять з половиною днів вони проїхали 16 500 кілометрів. Таким чином, на Fiat Panda 4х4 вони встановили світовий рекорд і по дальності, і по швидкості.

 

Щодня мандрівники проїжджали понад 1500 кілометрів, зупиняючись тільки для дозаправки. Причому, їм вдалося отримати дозвіл на перетин сухопутного кордону між Єгиптом і Суданом, а також проїхати більше тисячі кілометрів по зруйнованій і небезпечній Лівії. Ці маршрути через військові дії закриті для мандрівників, але для британців було зроблено виняток. Потім з Тунісу на поромі вони перетнули Середземне море, і заключна частина маршруту пролягала по Європі. Фінішували мандрівники біля Мармурової арки в Лондоні.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»