Джульєтта – національний здобуток

Джульєтта – національний здобуток

   

07.07.2014

Право носити це звання оновлена ​​Alfa Romeo Giulietta 2014 отримала після перемоги в найстарішому і почесному європейському конкурсі Compasso d'Oro

 

Compasso d'Oro («Золотий компас») - європейська нагорода в галузі промислового дизайну та одна з найбільш почесних у цій сфері в світі. Заснована в 1954 році, премія досягла такої популярності, що в 2004 році Департамент культурної спадщини Італії видав закон про те, що переможці Compasso d'Oro є «національним здобутком».

 

Цього року переможцем «Золотого компаса» стала оновлена ​​Alfa Romeo Giulietta 2014 - автомобіль, який ідеально поєднує елегантний і динамічний дизайн, високотехнологічні інноваційні силові агрегати, найвищу безпеку та комфорт.

 

З метою зміцнення позицій лідера у своєму сегменті, Giulietta 2014 отримала оновлену лінійку силових агрегатів. Зміни також торкнулися дизайну: у автомобіля нова решітка радіатора та протитуманні фари, кольори кузова та варіанти легкосплавних дисків, приладова панель з сучасною аудіосистемою з touch-screen дисплеєм.

 

Ці стилістичні зміни були гідно оцінені авторитетним журі премії, в наслідок чого Alfa Romeo Giulietta 2014 заслужено отримала Почесний диплом Compasso d'Oro, який поповнив колекцію із понад 20 нагород Джульєтти.

 

Alfa Romeo Giulietta - енергія в елегантній формі!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino