Джульєтта – національний здобуток

Джульєтта – національний здобуток

   

07.07.2014

Право носити це звання оновлена ​​Alfa Romeo Giulietta 2014 отримала після перемоги в найстарішому і почесному європейському конкурсі Compasso d'Oro

 

Compasso d'Oro («Золотий компас») - європейська нагорода в галузі промислового дизайну та одна з найбільш почесних у цій сфері в світі. Заснована в 1954 році, премія досягла такої популярності, що в 2004 році Департамент культурної спадщини Італії видав закон про те, що переможці Compasso d'Oro є «національним здобутком».

 

Цього року переможцем «Золотого компаса» стала оновлена ​​Alfa Romeo Giulietta 2014 - автомобіль, який ідеально поєднує елегантний і динамічний дизайн, високотехнологічні інноваційні силові агрегати, найвищу безпеку та комфорт.

 

З метою зміцнення позицій лідера у своєму сегменті, Giulietta 2014 отримала оновлену лінійку силових агрегатів. Зміни також торкнулися дизайну: у автомобіля нова решітка радіатора та протитуманні фари, кольори кузова та варіанти легкосплавних дисків, приладова панель з сучасною аудіосистемою з touch-screen дисплеєм.

 

Ці стилістичні зміни були гідно оцінені авторитетним журі премії, в наслідок чого Alfa Romeo Giulietta 2014 заслужено отримала Почесний диплом Compasso d'Oro, який поповнив колекцію із понад 20 нагород Джульєтти.

 

Alfa Romeo Giulietta - енергія в елегантній формі!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.