Ексклюзивний холодильник

   

01.07.2013

Новий холодильник Smeg у вигляді передньої частини автомобіля Fiat 500 здатний інтригувати, притягувати погляди та дарувати гарний настрій. Це не просто функціональна техніка, а розкішна дизайнерська річ

 

Високі технології і неповторний стиль, витончений смак і чудовий дизайн - відмінні риси автомобілів італійського концерну Fiat. Всі вони притаманні продукції ще одного італійського виробника, світового лідера побутової техніки концерну Smeg. Історія співпраці двох італійських компаній почалася ще в 50-х роках минулого століття, коли вони спільно створювали охолоджуючу систему для Fiat.

 

І ось новий напрямок співпраці - дизайнерська техніка. Нещодавно в Парижі, в концептуальному магазині Colette на вулиці Сент-Оноре, відбулася світова прем'єра нового продукту - холодильника Smeg 500.

 

Новий холодильник, який формою імітує ретро Fiat, викликає захоплення - він надзвичайно гарний, стильний та функціональний. І, безсумнівно, стане дизайнерською прикрасою як квартири, так і барів, ресторанів, салонів. Холодильник поповнив ексклюзивну колекцію Fiat 500 Design Collection, яка вже об'єднала дизайнерські меблі для пікніка, міні-бар та інші предмети інтер'єру.

 

Таким чином Fiat 500 стає завсідником різноманітних закладів по всьому світу. Адже він і справді найбільш впізнаваний італійський автомобіль!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino