Електричному Fiat 500 - бути!

   

27.11.2012

«П'ятисотий» на акумуляторах став хітом головної ... музичної події США. Саме на церемонії нагородження American Music Awards і дебютував перший електрокар від Fiat

 

Поява електричної версії стильного «п’ятисотого» на найпрестижнішому музичному заході Америки - не випадково. Італійський малюк, який підкорив європейські країни, впевнено завойовує прихильність американців. «Вихід» Fiat 500е (саме таку приставку, швидше за все, отримає електрокар) на American Music Awards був лише першим кроком до того, щоб заявити про новинку. А ось презентація на Міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі стала офіційною заявою Fiat про запуск у серійне виробництво свого першого електрокара.

 

Судячи з наявних фотографій, Fiat 500e буде відрізнятися від традиційного «чинквеченто» трохи зміненим переднім бампером і новими колісними дисками. У салоні нового електрокара буде оновлена приладова панель з рядом кнопок замість важеля коробки перемикання передач.

 

Очікується, що перші електронні 500e будуть продані саме в Америці вже в наступному році. Але, швидше за все, продажі потім будуть розповсюджуватися і на звичні для італійського концерну європейські ринки.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino