Електричному Fiat 500 - бути!

   

27.11.2012

«П'ятисотий» на акумуляторах став хітом головної ... музичної події США. Саме на церемонії нагородження American Music Awards і дебютував перший електрокар від Fiat

 

Поява електричної версії стильного «п’ятисотого» на найпрестижнішому музичному заході Америки - не випадково. Італійський малюк, який підкорив європейські країни, впевнено завойовує прихильність американців. «Вихід» Fiat 500е (саме таку приставку, швидше за все, отримає електрокар) на American Music Awards був лише першим кроком до того, щоб заявити про новинку. А ось презентація на Міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі стала офіційною заявою Fiat про запуск у серійне виробництво свого першого електрокара.

 

Судячи з наявних фотографій, Fiat 500e буде відрізнятися від традиційного «чинквеченто» трохи зміненим переднім бампером і новими колісними дисками. У салоні нового електрокара буде оновлена приладова панель з рядом кнопок замість важеля коробки перемикання передач.

 

Очікується, що перші електронні 500e будуть продані саме в Америці вже в наступному році. Але, швидше за все, продажі потім будуть розповсюджуватися і на звичні для італійського концерну європейські ринки.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.