Енергія творчості

   

23.02.2015

Бути причетним до створення дизайну «одягу» для суперкара Alfa Romeo 4C - мрія мільйонів. Але пощастить всього трьом щасливчикам!

 

Alfa Romeo разом з Superbike World Championship оголосили конкурс на кращий варіант обклеювання для Alfa Romeo 4C, який є офіційним safety car чемпіонату. Свої роботи для конкурсу представлять студенти кращих факультетів дизайну Іспанії, Нідерландів, Італії, Великобританії, Португалії, Франції, Швейцарії, Німеччини та Бельгії.

 

Але стати частиною історії автомобільного дизайну може будь-хто! Для тих, хто готовий спробувати свої сили в створенні варіанту дизайну, на сайті Alfa Romeo доступна можливість завантаження свого бачення 4C.

 

З 19 березня група експертів, що складається з представників Alfa Romeo та дизайнерів Alfa Romeo Style Centre, буде оцінювати роботи і потім визначить трьох переможців. Саме варіанти, запропоновані переможцями, будуть використані для обклеювання автомобілів безпеки, і результат їхньої творчості зможуть побачити мільйони шанувальників авто- і мотоспорту не тільки на трасах чемпіонату світу Superbike World Championship, а й під час прямих трансляцій з етапів чемпіонату.

 

Також переможцям конкурсу буде запропонована можливість стажування в Alfa Romeo Style Centre, де вони зможуть вивчити тонкощі дизайну та стилю світу автомобільної моди.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!