Еталонний бренд

Еталонний бренд

   

30.10.2014

«Fiat Professional є еталоном, до якого повинні прагнути усі виробники комерційних автомобілів» - такий висновок зробило журі Fleet Van Awards 2014, присудив бренду почесний титул «Виробник року»

 

Авторитетне журі сьомого щорічного заходу Fleet Van Awards 2014, що пройшов у Великобританії, признало бренд Fiat Professional «Виробником року». На церемонії нагородження представниками журі були відзначені «не тільки відмінний модельний ряд і подальше поліпшення якості продукції, а й зусилля виробника, спрямовані на підвищення якості сервісного обслуговування та неймовірна відданість Fiat Professional своїм клієнтам».

 

Журі дало також високу оцінку інноваціям Fiat Professional, що дозволяють мінімізувати терміни поставки запчастин, що, в свою чергу, скорочує час простою обслуговується транспорту. Також не залишився непоміченим той факт, що автомобілі та двигуни італійського виробника стали основою для моделей багатьох інших виробників. 

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.