Еталонний бренд

Еталонний бренд

   

30.10.2014

«Fiat Professional є еталоном, до якого повинні прагнути усі виробники комерційних автомобілів» - такий висновок зробило журі Fleet Van Awards 2014, присудив бренду почесний титул «Виробник року»

 

Авторитетне журі сьомого щорічного заходу Fleet Van Awards 2014, що пройшов у Великобританії, признало бренд Fiat Professional «Виробником року». На церемонії нагородження представниками журі були відзначені «не тільки відмінний модельний ряд і подальше поліпшення якості продукції, а й зусилля виробника, спрямовані на підвищення якості сервісного обслуговування та неймовірна відданість Fiat Professional своїм клієнтам».

 

Журі дало також високу оцінку інноваціям Fiat Professional, що дозволяють мінімізувати терміни поставки запчастин, що, в свою чергу, скорочує час простою обслуговується транспорту. Також не залишився непоміченим той факт, що автомобілі та двигуни італійського виробника стали основою для моделей багатьох інших виробників. 

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію