Fiat 500: Ice Bucket Challenge

   

02.09.2014

До компанії знаменитостей - Марка Цукерберга, Стівена Спілберга, Білла Гейтса, Кріштіана Роналду, Девіда Бекхема, Джастіна Тімберлейка, Адріано Челентано, Сальми Хайек - та багатьом іншим, які прийняли участь в Ice Bucket Challenge («випробування відром крижаної води»), приєднався і стиляга «Чинквеченто».

За правилами флешмобу, учасник повинен облити себе відром крижаної води і пожертвувати мінімум 10 доларів на користь фонду ALS Association, який займається дослідженням такого складного захворювання як бічний аміотрофічний склероз, а потім передати естафету трьом іншим учасникам.

Відро крижаної води вже вилили на себе багато знаменитостей: актори, спортсмени, бізнесмени та громадські діячі. І от від імені всього сімейства «п'ятисотих» в Ice Bucket Challenge взяв участь малюк Cinquecento. Облившись крижаною водою і пожертвувавши до фонду 10 000 євро, Fiat 500 кинув виклик своїм основним конкурентам - Renault Twingo, Volkswagen Up і MINI.

Ніколи не пізно внести свій вклад!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino