Fiat 500: найкраще придбання!

Fiat 500: найкраще придбання!

   

13.08.2015

Четвертий рік поспіль авторитетне американське видання Best Buy називає Fiat 500 кращим автомобілем для покупки в сегменті субкомпактних автомобілів!

 

Кожен покупець автомобіля повинен бути впевнений у тому, що він придбаває дійсно надійну та безпечну машину, яка повністю відповідає його потребам і перевагам. Споживачам на автомобільному ринку США допомогу у виборі чотириколісного друга надає дайджест Best Buy, що відзначає цього року 50-річний ювілей.

 

Рейтинг автомобілів в різних категоріях визначається за результатами їх оцінки авторитетним журі у відповідності зі строгими критеріями. Цього року дайджест Best Buy оцінював 44 автомобілі, вироблених американськими, азіатськими і європейськими виробниками.

 

Четвертий рік поспіль титул кращого автомобіля для придбання в сегменті субкомпактних автомобілів отримав італійський малюкFiat 500. Американські фахівці високо оцінили його споживчі характеристики і якість матеріалів, висунувши свій вердикт: покупка Cinquecento - вірне рішення!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino