Fiat 500: найкраще придбання!

Fiat 500: найкраще придбання!

   

13.08.2015

Четвертий рік поспіль авторитетне американське видання Best Buy називає Fiat 500 кращим автомобілем для покупки в сегменті субкомпактних автомобілів!

 

Кожен покупець автомобіля повинен бути впевнений у тому, що він придбаває дійсно надійну та безпечну машину, яка повністю відповідає його потребам і перевагам. Споживачам на автомобільному ринку США допомогу у виборі чотириколісного друга надає дайджест Best Buy, що відзначає цього року 50-річний ювілей.

 

Рейтинг автомобілів в різних категоріях визначається за результатами їх оцінки авторитетним журі у відповідності зі строгими критеріями. Цього року дайджест Best Buy оцінював 44 автомобілі, вироблених американськими, азіатськими і європейськими виробниками.

 

Четвертий рік поспіль титул кращого автомобіля для придбання в сегменті субкомпактних автомобілів отримав італійський малюкFiat 500. Американські фахівці високо оцінили його споживчі характеристики і якість матеріалів, висунувши свій вердикт: покупка Cinquecento - вірне рішення!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію