Fiat 500: нові версії Star та Rockstar

   

27.05.2019

Нові Cinquecento стають ще елегантніше, більш стильними та технологічними - те, що потрібно молодим і вимогливим клієнтам.

 

З 1957 року вічно молодий Fiat 500 завоював Європу, змінюючи уявлення про категорії «сіті-кар», пропонуючи небачений рівень стилю та технологій.

 

Тепер новий «п'ятисотий» робить ще один крок вперед, демонструючи своє покликання бути законодавцем автомобільної моди. Вплив цієї моделі на європейський ринок важко переоцінити. У 2018 році Cinquecento встановив рекордний показник продажів в кількості 194 000нових автомобілів, чим підтвердив свій статус найпопулярнішого автомобіля у своїй категорії.

 

Версії «п'ятисотого» - Fiat 500 Star і Fiat 500 Rockstar - пропонують нові кольори кузовів і нові варіанти обробки салонів, адже їх поєднання - це не тільки питання зовнішнього вигляду, але й ключова частина філософії цього автомобіля, який пропонує максимальну індивідуалізацію як один з основоположних елементів.

 

Також Fiat 500 Star та Fiat 500 Rockstar оснащуються покращеною системою Apple CarPlay, що дозволяє більш безпечно використовувати iPhone в автомобілі та дає можливість користуватися всіма його функціями через вбудований дисплей автомобіля.

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.