Fiat 500 Repetto - чиста елегантність

Fiat 500 Repetto - чиста елегантність

   

12.12.2018

Розкішний французький бренд Repetto та італійський концерн Fiat випустили нову обмежену серію «п'ятисотого» - елегантний Fiat 500 Repetto

 

Ексклюзивність і традиції, елегантність і врівноваженість - Fiat 500 та Repetto об'єднали зусилля, щоб дати життя новому спеціальному виданню Fiat 500 Repetto - автомобілю, який веде нас у світ витонченості та досконалості.

 

Історія Repetto почалася в далекому 1947 році, коли Роуз Репетто відкрила крихітну майстерню по виготовленню танцювального взуття в декількох кроках від Паризького Оперного театру. Її унікальні вироби відразу стали користуватися величезним успіхом у світі балету.

 

І сьогодні Repetto - ім'я, популярне в уточненому світі класичного танцю. Ім'я, створене високими стандартами та прагненням до досконалості. Repetto - розкішний французький бренд, синонім виняткової майстерності і неперевершеного якості.

 

Обмежена серія Fiat 500 Repetto - ще один результат співпраці італійського автовиробника з престижними брендами. 500 Repetto елегантний, його бордове забарвлення чудово поєднується з витонченим салоном, обробленим бежевою шкірою найвищої якості Frau Poltrona.

 

Автомобіль прикрашений спеціальним знаком у вигляді танцюючої балерини та поставляється з ексклюзивною подарунковою коробкою, в якій лежать символ Repetto - пара балеток, а також кільце для ключів і духи Repetto.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino