Fiat 500 Topolino: «Назад у майбутнє!»

   

23.06.2016

Створений в 1936 році, цей легендарний автомобіль, якого ласкаво називали «мишеня», став не тільки символом автомобілізації, а й символом відродження Італії в післявоєнні роки.

З початком виробництва Topolino, легковий автомобіль перестав бути предметом розкоші, ставши одночасно інструментом мобільності та уособленням свободи.

Святкування ювілею під девізом «Назад у майбутнє!» почалося на заводі Лінготто в Турині, де в 30-х роках минулого століття і почалося виробництво моделі. Потім розпочався святковий заїзд. Колону з більше двохсот Topolino очолював автомобіль керівника проекту створення «мишеняти» - інженера Данте Джакози. За кілька днів учасники заїзду відвідали знакові місця Турина, в тому числі королівську резиденцію Ступініджі, стадіон «Ювентус», Mirafiori Motor Village та Національний автомобільний музей.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!