Fiat 500 Topolino: «Назад у майбутнє!»

   

23.06.2016

Створений в 1936 році, цей легендарний автомобіль, якого ласкаво називали «мишеня», став не тільки символом автомобілізації, а й символом відродження Італії в післявоєнні роки.

З початком виробництва Topolino, легковий автомобіль перестав бути предметом розкоші, ставши одночасно інструментом мобільності та уособленням свободи.

Святкування ювілею під девізом «Назад у майбутнє!» почалося на заводі Лінготто в Турині, де в 30-х роках минулого століття і почалося виробництво моделі. Потім розпочався святковий заїзд. Колону з більше двохсот Topolino очолював автомобіль керівника проекту створення «мишеняти» - інженера Данте Джакози. За кілька днів учасники заїзду відвідали знакові місця Турина, в тому числі королівську резиденцію Ступініджі, стадіон «Ювентус», Mirafiori Motor Village та Національний автомобільний музей.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino