Fiat 500e – найбільш економічний

   

30.01.2013

Менше 2 літрів на 100 км - такий чудовий результат витрати палива показав перший фіатовський електромобіль

 

Більше 140 км на одній зарядці та 1,9 літра пального на 100 км в режимі «місто» - такі показники в ході тесту зафіксувало агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA). При цьому Fiat 500e показав найкращий на всьому американському ринку електромобілів результат витрати палива на шосе - 2,2 л.

 

Своїм виглядом електричний «п'ятисотий» практично не відрізняється від бензинового брата. Зате конструктори першого італійського електричного автомобіля впровадили вісім аеродинамічних змін, що дозволили підвищити аеродинаміку «малюка» на 13%. Наприклад, у Fiat 500e спеціальні колісні диски з високопрофільними шинами зі зниженим опором коченню.

 

А під капот електрокара помістили 111-сильний електродвигун, джерелом живлення для якого є літій-іонні акумулятори, котрі повністю заряджаються за 4 години.

 

У салоні в очі відразу впадає відсутність важеля перемикання передач, на місці якого знаходиться консоль з 4 кнопками режимів трансмісії. А замість аналогової приладовій панелі - повністю оцифрований «колодязь».

 

Поки що суперекономічний електричний сіті-кар буде розсікати вулиці американських міст, але, можливо, незабаром з'явиться і в Європі.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino