FIAT 500L - найбезпечніший компактвен в Європі!

   

25.01.2013

Організація Euro NCAP за результатами краш-тестів визначила лідерів 2012 року з автомобільної безпеки

 

У минулому році Euro NCAP за допомогою краш-тестів здійснило оцінку 36 автомобілів, кожному з яких було надано відповідного рівня безпеки (найкращий показник - 5 зірок). Під час тестування фахівці Euro NCAP оцінювали можливості автомобіля по захисту дорослих пасажирів, захисту дітей та пішоходів, а також застосування превентивних систем безпеки. Потім були вибрані кращі автомобілі в семи категоріях.

 

Самий безпечним автомобілем у класі «компактвен» був визнаний Fiat 500L. Автомобіль забезпечує захист дорослих пасажирів на рівні 94%, захист дітей - на 78%. Рівень оснащення системами пасивної безпеки складає 71%. Це відмінні показники серед «однокласників» великого «п’ятисотого».

 

Представляючи лідерів, Euro NCAP помітили, що вже з наступного року система оцінки безпеки машин буде посилена. Обов'язковою умовою отримання оцінки в п'ять зірок стане наявність таких систем як автоматичне екстрене гальмування і попередження про перевищення швидкісного режиму.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino